Меню
Головна Блог De Novo надає ресурси Хмари для Міністерства економічного розвитку і торгівлі України
De Novo надає ресурси Хмари для Міністерства економічного розвитку і торгівлі України

De Novo надає ресурси Хмари для Міністерства економічного розвитку і торгівлі України

2015-12-15

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України використовує хмарні сервіси De Novo для розміщення своїх інформаційних ресурсів. Це - перший з центральних органів виконавчої влади, що використовує хмарні ресурси.

Хмара забезпечує безперебійну роботу пілотного проекту Єдиного державного порталу адміністративних послуг – poslugy.gov.ua. Проект реалізує ідею так званого «єдиного вікна» адміністративних послуг, за допомогою якого надається вичерпна інформація про сервіси і реалізуються ефективні механізми їх надання завдяки інформаційно-комунікаційним технологіям.

«Одне з наших завдань – зробити адміністративні послуги для громадян та представників бізнесу максимально простими і доступними в отриманні. Значним кроком до реалізації концепції електронної держави стала пілотна версія Єдиного державного порталу адміністративних послуг. Безумовно, в основі реформи повинні лежати кращі з існуючих технологічних практик, – коментує подію директор департаменту інформаційних технологій Мінекономрозвитку Леся Чміль.Ми обрали хмарну інфраструктуру найбільшого українського провайдера De Novo. Хмари – це зручний інструмент інформаційних систем і технологій. Поки, на жаль, використання подібних технологічних платформ держорганами обмежено через недосконалість нормативної бази, однак, впевнена, у найближчому майбутньому юридичні питання будуть врегульовані».

Хмарні ресурси De Novo використовуються для розміщення IT-сервісів інших державних установ і підприємств. Так, із Хмари De Novo надаються електронні сервіси Львівської міської ради, Одеської обласної державної адміністрації, Моторного (транспортного) страхового бюро України.

«Надійні хмари промислового класу – ідеальне рішення для органів державної влади та інших держструктур, – пояснює Максим Агєєв, генеральний директор De Novo. – Саме хмарна модель IT дозволяє поєднати високу доступність і продуктивність при економічно ефективній та прозорій вартості. Хмара De Novo відкрита і для інших державних сервісів».