Меню
Головна Блог De Novo побудувала відмовостійкий дата центр для банку
De Novo побудувала відмовостійкий дата центр для банку

De Novo побудувала відмовостійкий дата центр для банку

2014-05-13

Інноваційна ІТ-компанія De Novo, яка надає професійні ІТ-послуги, завершила будівництво відмовостійкого центру обробки даних для ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК».

Інноваційна ІТ-компанія De Novo, яка надає професійні ІТ-послуги, завершила будівництво відмовостійкого центру обробки даних для ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК». Перед здачею в експлуатацію фахівці De Novo провели навантажувальні випробування ЦОД відповідно до унікальної методики Shake Down. Результати стрес-тестування підтвердили надійність і відмовостійкість нового датацентру ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК».

Досвідом De Novo, яка створила один з найбільших в країні комерційних центрів обробки даних відповідно до вимог TIER 3 стандарту TIA-942, вирішив скористатися ІТ-департамент ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК». Метою проекту було створення ЦОД, який є частиною двохсайтової архітектури банку, що мінімізує ризики відмов у роботі ІТ-систем банку. Експерти De Novo використовували свій досвід для проектування, будівництва, випробування і введення в експлуатацію надійного корпоративного ЦОД.

«Висока доступність ІТ-сервісів і стійкість до відмов є найважливішими вимогами до ІТ-систем банків, – коментує особливості проекту Сергій Проценко, директор департаменту інформаційних технологій ПАТ« КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК». – Відмовостійка ІТ-інфраструктура дозволяє нам відповідати очікуванням наших клієнтів, які довіряють свої кошти і бізнес лише найбільш надійним і стабільним фінансовим установам. Саме тому ми довірили будівництво нашого датацентру De Novo, яка створила один з найнадійніших ЦОД країни».

Для підтвердження високого рівня надійності новий центр обробки даних перед введенням до експлуатації пройшов навантажувальні випробування за методикою Shake Down, ноу-хау De Novo. Це тестування включає в себе перевірку роботи інженерної інфраструктури ЦОД у режимі максимального навантаження. Роботу високонавантажених стійок імітують спеціальні пристрої, створені De Novo для вирішення цього завдання без ризику втрати дорогого устаткування. В результаті цього стрес-тестування власник центру обробки даних знає точну межу навантажень, які датацентр може витримати на практиці, а також отримує ефективні аварійні регламенти.

«Проект будівництва ЦОД для ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» дозволив нашій команді використати унікальний досвід, накопичений під час будівництва нашого центру обробки даних, – пояснює Максим Агєєв, генеральний директор De Novo.Ми були раді можливості реалізувати цей масштабний проект, по-справжньому цікавий з професійної точки зору».

При будівництві ЦОД ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» використано обладнання кращих у своєму класі світових виробників, таких як Emerson, Schneider Electric, FG Wilson, TE Connectivity.

Підписуйтесь на наші соціальні мережі, щоб стежити за головними хмарними трендами і новинами України та всього світу!