Меню
Головна Блог De Novo стартує G-Cloud – першу захищену українську Хмару для держустанов
De Novo стартує G-Cloud – першу захищену українську Хмару для держустанов

De Novo стартує G-Cloud – першу захищену українську Хмару для держустанов

2016-08-12

Компанія De Novo, національний лідер хмарного ринку України, запускає роботу першої в країні захищеної Хмари G-Cloud, що була створена спеціально для потреб вітчизняних державних закладів та підприємств. G-Cloud забезпечує високий рівень надійності ресурсів та є сертифікованою відповідно до вимог КСЗІ.

G-Cloud є захищеною Хмарою, що визначається високими показниками відмовостійкості та захисту від зовнішніх загроз, та надає сервіси класу IaaS (Інфраструктура як Сервіс). Архітектуру G-Cloud реалізовано за стандартами хмарних комплексів корпоративного рівня. Обладнання Хмари розміщується у датацентрі рівня Tier 3+ компанії De Novo, що є провідним оператором послуг для банківської системи України. Тому обчислювальні ресурси G-Cloud призначені передусім для безперервного обслуговування високонавантажених комплексів та критичних для відмов ІТ-систем державних організацій.

Задля сертифікації G-Cloud було створено нову методологію атестації хмарних інфраструктур за державними стандартами до комплексних систем захисту інформації. Поява G-Cloud – першої Хмари, сертифікованої за стандартами КСЗІ – відкриває нові перспективи зростання для хмарного ринку України та полегшує проходження сертифікаційної процедури постачальникам хмарних послуг.

«Багаторічна експертиза De Novo у проектуванні та створенні промислових хмарних інфраструктур, а також досвід співпраці з державними організаціями дозволили нам створити G-Cloud у чіткій відповідності до особливостей ІТ-задач і вимог державного сектору. Ця Хмара гарантує високу доступність ресурсів і захищеність даних, її рівень сертифіковано за державними стандартами. Отже, ми готові зараз надати надійний та захищений майданчик для електронного урядування та інших державних ІТ-проектів», – коментує ключові переваги нової Хмари Максим Агєєв, генеральний директор De Novo.

Вирішуючи нагальні ІТ-завдання, впродовж останніх двох років хмарними сервісами De Novo скористалися Державне агентство з питань електронного урядування України, Міністерство економічного розвитку та торгівлі України, Одеська обласна державна адміністрація, Львівська міська рада, КП «Київський метрополітен», ДП «Укрспирт» та інші державні установи.