Меню
Головна Блог De Novo та «Метінвест Холдинг» запустили унікальний для України ІТ-проект
De Novo та «Метінвест Холдинг» запустили унікальний для України ІТ-проект

De Novo та «Метінвест Холдинг» запустили унікальний для України ІТ-проект

2014-07-12

De Novo, провідний постачальник професійних ІТ-послуг і хмарних сервісів, і компанія «Метінвест Холдинг» завершили проект створення найбільшої в Україні корпоративної хмари.

Створена хмара є платформою централізованої системи SAP, що забезпечує автоматизацію бізнес-процесів для всіх підприємств холдингу. Відмінними рисами проекту стали безпрецедентні масштаб і надійність створеної інфраструктури, а також використання серверів архітектури x86 замість RISC-систем, які традиційно використовувалися в системах такого класу.

Проект створення приватної хмари, що було реалізовано фахівцями De Novo та «Метінвест Холдинг», став першим у своєму класі на території України. Безперебійна робота хмари навіть за умов локальних або регіональних катастроф забезпечується розподіленою трьохсайтовою архітектурою. Два майданчики працюють у синхронному режимі, третій – на відстані 150 км – в асинхронному. Про масштаб створеного програмно-апаратного комплексу свідчать такі цифри: 1300 процесорних ядер Intel E5/E7, 20000 GB оперативної пам’яті, 400 TB оперативного і 1400 TB масового сховища. Тривалість проекту від початку проектування до введення системи у промислову експлуатацію склала близько 12 місяців.

«Завдяки спільній роботі професіоналів «Метінвест Холдинг» і De Novo ми отримали збалансоване та ефективне рішення, що поєднує необхідні для централізованої бізнес-критичної системи надійність і продуктивність при збереженні високої економічної привабливості проекту, – упевнений Сергій Галаган, ІТ-директор компанії« Метінвест Холдинг» . – Сьогодні команда De Novo – єдина в країні ІТ-компанія, яка є здатною на проект такого масштабу і складності».

«Саме використання концепції хмарних обчислень і тотальної віртуалізації дозволило не лише досягти цільових значень надійності, продуктивності і гнучкості платформи такого масштабу, а й кардинально спростити процедури її експлуатації, а також у кілька разів знизити витрати на обладнання за рахунок більш високого ступеня утилізації ресурсів», – зазначає Геннадій Карпов, директор з технологій De Novo.

Підписуйтесь на наші соціальні мережі, щоб стежити за головними хмарними трендами і новинами України та всього світу!