Меню
Головна Блог ДП «Укрспирт» побудував гібридну ІТ-інфраструктуру в Хмарі De Novo
ДП «Укрспирт» побудував гібридну ІТ-інфраструктуру в Хмарі De Novo

ДП «Укрспирт» побудував гібридну ІТ-інфраструктуру в Хмарі De Novo

2016-03-14

У березні 2016 року за допомогою хмарних ресурсів De Novo Державне підприємство «Укрспирт» побудувало гібридну хмарну ІТ-інфраструктуру. Проект, реалізований з метою автоматизації процесів, що гарантує підвищення ефективності роботи, дозволить забезпечити захист даних, контроль, а також дасть економію часу та інші переваги.

Гібридна ІТ-інфраструктура об’єднує базові рішення Microsoft і Office 365, а також критично важливі інформаційні системи – 1С Бухгалтерський облік, 1С Зарплату і управління персоналом. Захищений доступ до цих сервісів мають користувачі центрального офісу і місць проведення діяльності ДП «Укрспирт». Для всіх працюючих рішень забезпечена стабільність роботи і резервне копіювання даних.

«Ми прагнемо до максимальної ефективності процесів. Хмара – це інструмент, який дозволить нам досягти поставленого завдання. Завдяки новій ІТ-структурі в ДП «Укрспирт» вже створена єдина система звітності. Співробітники підприємства щодня вносять дані по закупкам, обсягами виробництва, відвантаженнях продукції та іншу інформацію. Це дає можливість оперативно контролювати і реагувати на хід подій. Найважливіше, що ми почали працювати в одній системі координат: є людина, яка відповідає за інформацію, є програма, яка її обробляє, і немає розбіжностей в даних або інших складнощів при створенні звітів», – коментує заступник директора ДП «Укрспирт» Сергій Блескун.

«Багаторічна безперебійна робота Хмари De Novo є найкращою рекламою нашого сервісу, – коментує Максим Агєєв, генеральний директор De Novo. – Ми раді запропонувати українським державним підприємствам краще рішення із доступних на ринку. Завдяки хмарним сервісам De Novo та створеній гібридній інфраструктурі ДП «Укрспирт» зможе вирішити актуальні бізнес-завдання дешевше і швидше, а також гарантувати безперебійну роботу ІТ».