Меню
Головна Блог ДТЕК захищає дані в Хмарі De Novo
ДТЕК захищає дані в Хмарі De Novo

ДТЕК захищає дані в Хмарі De Novo

2015-01-10

Компанія De Novo, національний оператор хмарних сервісів і найбільший в Україні постачальник професійних ІТ-послуг, у найкоротші терміни реалізувала проект зі створення корпоративної системи резервного копіювання для ДТЕК, а також надала хмарні ресурси для бізнес-додатка SAP компанії. Реалізація цих масштабних завдань стала можливою завдяки професіоналізму спільної проектної команди, а також бізнес-моделі De Novo, що включає операторський і проектний бізнеси.

ДТЕК є найбільшою приватною вертикально-інтегрованою енергетичною компанією України. Підприємства ДТЕК працюють у сферах видобутку і збагачення вугілля, а також на ринках генерації та постачання електроенергії. Виручка ДТЕК у 2013 році склала 92 817 млн гривень.

Проект, реалізований для ДТЕК у Хмарі De Novo, включав три складові. Одним із завдань було створення корпоративної системи резервного копіювання на базі хмарної інфраструктури. Другу задачу – міграцію до Хмари De Novo окремих модулів бізнес-додатка SAP, а також передпродуктивних платформ і тестових середовищ спільно забезпечили фахівці ДТЕК і De Novo. Крім цих завдань, проект передбачав перехід на нову версію Microsoft Exchange, платформою для якої було обрано Хмару De Novo.

«Стислі терміни, масштаб і складність впровадженого проекту стали справжнім викликом для нашої команди і фахівців De Novo, – розповідає Кирило Гончарук, керівник департаменту ІТ-інфраструктури ДТЕК Сервіс. – Ми обрали De Novo як постачальника професійних ІТ-послуг та оператора хмарних сервісів, і цей вибір був вірним. Важко повірити, що для виконання проекту вистачило всього 3 місяців».

Використання хмарних сервісів стає все більш популярним в Україні.

«Великі підприємства докладають максимум зусиль до забезпечення гнучкості ІТ, – пояснює ситуацію Максим Агєєв, генеральний директор De Novo.Для багатьох шлях, який обрало керівництво ДТЕК, є найбільш надійним способом підвищити ефективність своїх інформаційних активів і захистити дані. У цій ситуації наша команда і гарантована надійність Хмари De Novo є відмінною пропозицією».

Підписуйтесь на наші соціальні мережі, щоб стежити за головними хмарними трендами і новинами України та всього світу!