Меню
Головна Блог Лідер українського ринку процесингових послуг розміщує обладнання у ЦОД De Novo
Лідер українського ринку процесингових послуг розміщує обладнання у ЦОД De Novo

Лідер українського ринку процесингових послуг розміщує обладнання у ЦОД De Novo

2015-02-12

Український процесинговий центр (UPC) і провідний національний оператор хмарних рішень і ЦОД De Novo оголошують про підписання п'ятирічного контракту з надання UPC ресурсів комерційного ЦОД De Novo.

UPC працює на ринку процесингових послуг України з 1997 року, а на ринку інших країн Центральної та Східної Європи – з 2007 року. Сьогодні UPC обслуговує 55 банків-клієнтів у десяти країнах. Доступність IТ-сервісів процесингового центру регламентується жорсткими стандартами міжнародних платіжних систем. Щоб гарантувати чітке виконання цих вимог, керівництво UPC прийняло рішення про використання ресурсів Комерційного ЦОД De Novo.

«Утримання власної інфраструктури для забезпечення серверних майданчиків вимагає великих зусиль і з технологічної точки зору є дуже складним. Тому багато компаній і банків у світі використовують послуги аутсорсингу, – коментує Антон Романчук, Голова Правління UPC.Крім того, кооперуючись з іншими клієнтами, можна досягти кращого ефекту масштабу. Обираючи партнера для розміщення обладнання UPC, у першу чергу, ми розглядали ті компанії, з якими працюють великі банки, вивчали їхні відгуки про сервіс, аналізували інфраструктуру центрів з точки зору надійності і безпеки».

«Оренда інфраструктури ЦОД дозволяє UPC забезпечити необхідну доступність сервісів процесингового центру, уникаючи значних інвестицій у ІТ, а також  вивільнити ресурси для власних рішень та їхнього розвитку, – вважає Максим Агєєв, генеральний директор De Novo.Керівництво UPC фокусує роботу центру на його ключових бізнес-процесах, відображаючи  одну з потужних IТ-тенденцій у фінансовій галузі»