Меню
Головна Блог Львівська міська рада підключилася до Хмари De Novo
Львівська міська рада підключилася до Хмари De Novo

Львівська міська рада підключилася до Хмари De Novo

2015-06-02

Для підвищення якості обслуговування мешканців, Львівська міська рада починає користуватися сервісами Хмари De Novo, яким довірились уже десятки комерційних організацій. Так, цей крок забезпечить високий рівень доступності та надійності електронних послуг міськради для львів'ян.

У 2014 році британське видання The Rough Guide включило Львів у ТОП-10 лідерів міст, які варто відвідати. Місто посіло п’яту сходинку поряд з Ліверпулем, Марселем, Ріо-де-Жанейро і Портлендом. Таку популярність місто Лева здобуло, серед іншого, і завдяки зусиллям Львівської міської ради, що з 2006 року активно розбудовує міську інфраструктуру. Зокрема, постійно залучається іноземний досвід та впроваджуються інновації, до яких належать і хмарні технології.

«Місто активно розвивається, і темп цього розвитку потребує застосування інноваційних рішень, – пояснює Тимофій Александронець, начальник управління інформаційних технологій Львівської міської ради. – Саме тому стратегічним вектором для нас є перетворення на технологічно просунутий орган влади, що гарантуватиме найвищий рівень якості обслуговування львів’ян. Інфраструктурним підґрунтям для цього поступу стануть хмарні сервіси найнадійнішого постачальника в Україні».

Е-сервіси, що надаватимуться на базі Хмари De Novo, охоплюватимуть послуги державного та місцевого рівнів і забезпечуватимуть надання довідок та звернень, можливість сплати комунальних послуг, реєстрацію на прийом до посадовців ЛМР тощо.

«Будь-які зміни, особливо ті, що стосуються значної частини мешканців міста, часто сприймаються з пересторогою та привертають посилену увагу громадян, поки не стануть звичною частиною життя, – коментує Максим Агєєв, генеральний директор De Novo. – Тому саме зараз максимально високий рівень сервісу, його доступності та надійності є критично важливим. Такий рівень може забезпечити лише якісна промислова хмарна інфраструктура, зразків якої в Україні не так уже й багато. Ми пишаємося тим, що Львівська міська рада впроваджує інновації до міського життя з допомогою Хмари De Novo».