Меню
Головна Блог Universal Bank створює нові сервіси за допомогою Хмари De Novo
Universal Bank створює нові сервіси за допомогою Хмари De Novo

Universal Bank створює нові сервіси за допомогою Хмари De Novo

2016-01-25

Universal Bank, один з крупних та надійних європейських банків країни, уклав контракт з національним оператором хмарних сервісів De Novo. Використовуючи ресурси Хмари De Novo, банк планує розробляти нові рішення та сервіси для своїх клієнтів та запровадить безпечне безперебійне тестування.

Universal Bank є учасником міжнародної групи Eurobank Group, яка представлена у 8 країнах Європи. Загальна чисельність співробітників групи складає 16,6 тисяч осіб. Загальні активи Eurobank Group становлять 73,8 млрд. євро. Universal Bank має стійкий власний капітал та розвинену мережу відділень. За новою класифікацією Національного Банку України Universal Bank входить до групи банків іноземних банківських груп.

Сучасне бізнес-середовище потребує від ІТ-підрозділів банку швидких та ефективних процесів розробки та тестування нових продуктів та рішень. Universal Bank обрав хмарні сервіси De Novo саме для задоволення цих вимог.

«Розвиток банку потребує постійного вирішення нових бізнес задач, що реалізується за допомогою автоматизації процесів у нових ІТ-системах, – коментує рішення Олександр Бойко, CIO Universal Bank.Інтенсивне тестування різних конфігурацій нових продуктів є абсолютно необхідним для визначення поведінки цих продуктів у існуючому ІТ-ландшафті. Сьогодні ми можемо створити декілька моделей ІТ-середовища у Хмарі De Novo та протестувати ефективність роботи моделей з точки зору, наприклад, ITIL та інформаційної безпеки. Оптимізована модель переноситься для роботи у продуктивні системи банку лише після всебічного тестування. Дуже важливо, що процес створення тестових середовищ не потребує довгого очікування, як це було раніше. Це пришвидшує процес від стадії бізнес-ініціативи до рішення на рівні продуктивних систем. Хмарні сервіси De Novo – відмінне рішення для тестового майданчика, тому ми плануємо надалі розширювати використання вже існуючих потужностей Хмари De Novo».

Фінансовий сектор традиційно є активним споживачем хмарних сервісів на світовому ринку ІТ.

«Зараз хмари нарешті стають складовою й ІТ-інфраструктури банків, – коментує співпрацю Максим Агєєв, генеральний директор De Novo.Інтенсивне використання хмарних рішень фінансовими закладами може стати потужним драйвером вітчизняного хмарного ринку. Найближчим часом ми побачимо зміцнення цієї тенденції».

Підписуйтесь на наші соціальні мережі, щоб стежити за головними хмарними трендами і новинами України та всього світу!