Хмари для держ. компаній та органів влади в Україні

{{ getError('name') }}
{{ getError('phone') }}
{{ getError('email') }}

Хмари активно використовуються корпоративними підприємствами вже багато років, а державні компанії тільки починають це робити. З розвитком хмар та українського законодавства, все більше державних підприємств та органів влади переходять від власного заліза до IaaS.

В цьому матеріалі ми наводимо варіанти хмарних рішень, які будуть корисними для державних підприємств та органів влади. Наводимо перелік необхідних документів як для провайдера, так і для замовника. І розповідаємо що требя знати, перш ніж перейти до хмар.

Усі вайтбуки

Порівняння хмарних платформ AWS, Azure, Google з De Novo

Нюанси, що виникають при використанні великих закордонних хмарних гігантів, та які переваги мають українські IaaS провайдери. 

Публічна чи Приватна хмара - Що обрати?

Чим відрізняються ці підходи створення ІТ-інфраструктури? Які технологічні і організаційні переваги та особливості має кожна концепція, та що саме обрати українському бізнесу?

IaaS-сервіси або власне «залізо»

Чому хмари вигідніше за «залізо»? Які вони мають переваги та нюанси використання? Що обрати українській компанії?

True Private Cloud. Як надійне зробити зручним?

Детальна інформація про True Private Cloud, нюанси та переваги концепції, і хто в Україні реалізував такий продукт ще в 2017 році.

Керівництво з вибору надійного Дата-Центра

Хоча усі ЦОД виглядають схоже, вони різняться за рівнем безпеки, гнучкості та відмовостійкості.

Digital Transformation Atlas 2020

Інформаційний атлас - це візуальний путівник світом цифрових рішень. Як Україна приймає світові виклики та чого потребує, щоб стати передовою цифровою державою?

Хмари для державних підприємств та органів влади в Україні

Які хмари підходять в Україні для державних підприємств та органів влади? Що треба, щоб замовити та використовувати хмару?

6Lf8MgcaAAAAABG7vptCwS1Q5qOpAJNhvHkBRc_M