Меню
Головна Блог De Novo починає будівництво другої черги ЦОД
De Novo починає будівництво другої черги ЦОД

De Novo починає будівництво другої черги ЦОД

2017-06-17

Компанія De Novo, найбільший в Україні оператор ЦОД і провайдер хмарних сервісів, приступила до проекту розширення власного комерційного Датацентру. Новий ЦОД De Novo значно змінить портфель послуг, що надаються, і дозволить обслуговувати нові сегменти українських споживачів.

Перший Датацентр De Novo, що відповідає рівню надійності TIER III відповідно до класифікації Uptime Institute, був зданий в промислову експлуатацію в листопаді 2010 р Цей об’єкт був побудований відповідно до вимог НБУ. Клієнтська зона, що складається з 33 екранованих модулів, дозволяла українським банкам надійно розташовувати на його майданчику своє обладнання. За більш ніж шість років роботи цей Датацентр не переривав подачу сервісу користувачам ні на секунду. Сьогодні ЦОД De Novo обслуговує найбільші банки країни, а також є майданчиком розміщення найбільшої Хмари в країні.

Новий ЦОД призначений для обслуговування тих замовників, чиє обладнання можна розміщувати в приміщеннях з колективним доступом. Датацентр буде складатися з чотирьох машинних залів із загальною місткістю до 170 стійко-місць. Розрахункова потужність ЦОД становить 1,25 МВт. Рівень надійності нового об’єкта буде також відповідати вимогам TIER III, як і працюючого ЦОД.

Завдяки досвіду, напрацьованому службою експлуатації ЦОД De Novo за роки успішної роботи, і максимально ефективному використанню існуючих технічних ресурсів (енерговводи і трансформаторна група, дизель-генератори, джерела безперебійного живлення, система моніторингу і диспетчеризації, пул каналів зв’язку від більш ніж десяти телеком-операторів), вартість нового проекту вдалося значно знизити. Цей виграш буде враховано у ціновій політиці – ціна послуги colocation (розміщення стійок замовника) буде однією з найпривабливіших на ринку України.

«Майже сім років бездоганної роботи Датацентру відмінно ілюструють якість наших послуг, – коментує подію Сергій Карпенко, виконавчий директор De Novo. – Саме на цій якості заснована наша позиція лідера, за яку своїми грошима голосують клієнти De Novo. Наступний етап будівництва  крок, який дозволить нам підтримувати лідируючу позицію і в майбутньому, надаючи кращі послуги ще більшій кількості компаній».

Перших клієнтів новий ЦОД зможе прийняти вже в 1-му кварталі 2018 року.

Підписуйтесь на наші соціальні мережі, щоб стежити за головними хмарними трендами і новинами України та всього світу!

© 2008—2021 De Novo (Де Ново)