Меню

HTI - Приватна хмара для AI/ML з NVIDIA GPU

Hosted Tensor Infrastructure (HTI) — Kubernetes акселерований для AI/ML з NVIDIA GPU з тензорними ядрами на базі приватної хмари Hosted Private Infrastructure (HPI).

Платформа поєднує найпотужніші в світі тензорні акселератори NVIDIA H100 / L40S та інтегрований технологічний стек на базі VMware vSphere, VMware Tanzu Kubernetes Grid та NVIDIA AI Enterprise. Тензорні акселератори забезпечують недосяжну для інших технологій продуктивність на задачах машинного навчання та продуктивного інференсу.  

Водночас, приватна хмара за моделлю «як сервіс» (HPI) надає фізично ізольовану та захищену віртуальну інфраструктуру VMware vSphere, що ексклюзивно використовується замовником. HTI успадковує всі переваги HPI та гнучко адаптується до вимог бізнесу, має розширену функціональність та забезпечує можливість глибокої інтеграції із власною інфраструктурою, включаючи можливість інсталяції комплексу на території замовника.

Отримайте потужну та надійну платформу для AI/ML, яка забезпечує 100% прогнозованість витрат, поєднання переваг хмарної та власної інфраструктур, економічну ефективність та суттєве скорочення часу від ідеї до реалізації в світі AI/ML.

HTI - Приватна хмара для AI/ML з NVIDIA GPU

Переваги хмарної платформи HTI

Кращі в галузі тензорні процесори NVIDIA H100 / L40S

прискорюють навчання великих моделей та значно підвищують продуктивність команд ML-інженерів.

Технологія віртуалізації GPU від VMware та NVIDIA

дозволяє гнучко розподіляти акселератори (в тому числі, частинами по 1/2, 1/4, 1/8) між різними проектами та забезпечити нульове вікно обслуговування для продуктивного інференсу.

Середовище Kubernetes промислового класу

з комерційною підтримкою на базі VMware Tanzu та NVIDIA AI Enterprise дозволяє MLOps-інженеру створювати робочі оточення ML-інженерів не відволікаючись на суто інфраструктурні моменти.

Повна відповідність українському законодавству

Якщо вам потрібна КСЗІ – ви отримаєте КСЗІ.

Більше про K8S as a Service та AI/ML

Дивіться відео: Kubernetes як сервіс у хмарах De Novo

В епоху контейнерної розробки наші фахівці створили декілька інструментів для зручного створення та керування кластерами контейнерної віртуалізації на базі VMware Tanzu Kubernetes Grid в хмарах De Novo.

Завантажте презентацію: Kubernetes як сервіс у хмарах De Novo

Платформа оркестрації кластерів Kubernetes на базі VMware Tanzu Kubernetes Grid для DevOps та розробників у приватній і колективній хмарі De Novo.

Дивіться відео: Хмара для AI/ML з NVIDIA GPU

Дізнайтесь більше про високопродуктивну платформу тензорних обчислень для AI/ML на базі приватної та колективної хмари De Novo.

Завантажте презентацію: Хмара для AI/ML з NVIDIA GPU

Високопродуктивна платформа тензорних обчислень для AI/ML на базі приватної та колективної хмари.

Завантажте презентацію: ML Cloud - зручне оточення для роботи ML інженера

В презентації наведений детальний опис технологічних складових ML Cloud, їх переваг та зручностей для ML інженера.

Отримайте консультацію

{{ getError('name') }}
{{ getError('phone') }}
{{ getError('email') }}
{{ getError('company') }}

Продукти для DevOps та AI/ML

ML Cloud - хмарна платформа для ML-інженерів

ML Cloud - хмарна платформа для ML-інженерів

Готове, зручне та функціональне робоче середовище ML-інженера, яке розгортається в акселерованій (NVIDIA GPU) для задач AI/ML колективній (Tensor Cloud) або приватній (HTI) хмарі.

Tensor Cloud з NVIDIA GPU

Tensor Cloud з NVIDIA GPU

Kubernetes as a Service, акселерований NVIDIA H100 / L40S GPU з тензорними ядрами для запуску робочих навантажень штучного інтелекту та машинного навчання (AI/ML) в колективній хмарі De Novo.

Hosted Tensor Infrastructure

Hosted Tensor Infrastructure

Акселерований для AI/ML Kubernetes з NVIDIA H100 / L40S GPU з тензорними ядрами на базі приватної хмари Hosted Private Infrastructure (HPI).

KaaS

KaaS

Сучасна платформа оркестрації кластерів Kubernetes промислового класу в колективній хмарі. Функціональність та зручність використання KaaS подібна до сервісів класу «managed Kubernetes» від гіперскейлерів.

Hosted Container Infrastructure

Hosted Container Infrastructure

PaaS платформа оркестрації кластерів Kubernetes на базі VMware Tanzu Kubernetes Grid в приватній хмарі. Функціональність та зручність використання KaaS подібна до сервісів класу «managed Kubernetes» від гіперскейлерів.

© 2008—2024 De Novo (Де Ново)
6Lf8MgcaAAAAABG7vptCwS1Q5qOpAJNhvHkBRc_M
6Lcqv_QcAAAAAEfWcY6b8z_-3upRk2_J5SWPg027