Меню

Veeam Gold Partner as a Cloud & Service Provider

Статус Veeam Gold Partner в категорії Cloud & Service Provider для De Novo свідчить про можливість надавати нашим замовникам послуги найвищого рівня на базі програмного забезпечення Veeam, а також використовувати ці продукти для підвищення ефективності роботи хмарних середовищ.

Цей статус підтверджує, що De Novo є надійним партнером у сфері збереження даних та готови надавати найкращі рішення для ефективного управління та захисту інформації в хмарному середовищі.

Veeam Gold Partner as a Cloud & Service Provider

Переваги De Novo як Veeam Gold Partner

Найвищий рівень надійності

Ми гарантуємо вам стабільність та надійність усіх хмарних послуг, використовуючи передові технології Veeam

Широкий функціонал

З нами ви отримуєте доступ до повного спектру можливостей Veeam, щоб забезпечити ефективний та безпечний захист ваших даних

Експертність команди

Наша команда має сертифікованих інженерів з Veeam і забезпечить вам найкращий сервіс та консультації з використання продуктів Veeam

Сертифікати De Novo

Операційні процеси De Novo відповідають високим стандартам SAP, а інформаційна безпека сертифікована ISO27001. Наша інфраструктура, ЦОД та системи керування хмарами отримали державні сертифікати та атестати відповідності КСЗІ. Все це підтверджено бездоганною роботою власного ЦОД, який працює безперервно з 2010 року.
 

© 2008—2024 De Novo (Де Ново)