Меню

Що таке статуси Kubernetes Certified Service Provider та Certified Kubernetes – Hosted?

KCSP – це програма сертифікації, розроблена Cloud Native Computing Foundation, яка підтверджує найвищий рівень компетенції компанії в галузі розгортання та управління Kubernetes.  

Certified Kubernetes – Hosted це також програма CNCF, яка підтверджує, що платформа сертифікованого постачальника послуг відповідає стандартам відкритого коду Kubernetes, а також є надійною, сумісною та цілісною.

Статус KCSP надається компаніям, які продемонстрували відповідну експертизу у розгортанні та управлінні Kubernetes. Серед вимог для отримання статусу – багато суворих критеріїв, розроблених CNCF, наприклад, наявність у штаті сертифікованих фахівців Kubernetes (CKS), досвід практичної роботи з технологіями Kubernetes у продуктивному середовищі тощо.  

Щоб отримати сертифікат Certified Kubernetes – Hosted, постачальник послуг повинен пройти незалежний аудит своєї платформи, який підтверджує, повну відповідність всім вимогам програми сертифікації CNCF.

Зазначимо, що CNCF — це проєкт Linux Foundation, створений, зокрема, з метою розвитку контейнерних технологій.

Статуси Kubernetes Certified Service Providers та Certified Kubernetes – Hosted забезпечують для клієнтів De Novo цілу низку переваг, серед яких – гарантія якості послуг, зниження ризиків, швидке впровадження та експертна підтримка з усіх питань, пов'язаних із Kubernetes.

De Novo, провідний провайдер хмарних рішень та послуг, є першою компанією в Україні, що отримала статуси KCSP та Certified Kubernetes – Hosted від CNCF.

Що таке статуси Kubernetes Certified Service Provider та Certified Kubernetes – Hosted?

Переваги KCSP для замовників

  • Гарантія якості. Статус KCSP підтверджує, що співробітники оператора продемонстрували глибокі знання та досвід у роботі з Kubernetes;
  • Безпека. Відповідність суворим вимогам безпеки, встановленим програмою KCSP;
  • Гнучкість. Наявність широкого спектра послуг на основі Kubernetes, щоб задовольнити різні потреби замовників;
  • Економія коштів. Оператор KCSP здатен допомогти клієнтам скоротити витрати шляхом оптимізації використання ресурсів Kubernetes;
  • Швидке розгортання та технічна підтримка;
  • Інновації та своєчасне оновлення ПЗ;
  • Масштабованість у відповідності до задач користувача;
  • Доступність та надійність послуг.

Продукти для DevOps та AI/ML

ML Cloud - хмарна платформа для ML-інженерів

ML Cloud - хмарна платформа для ML-інженерів

Готове, зручне та функціональне робоче середовище ML-інженера, яке розгортається в акселерованій (NVIDIA GPU) для задач AI/ML колективній (Tensor Cloud) або приватній (HTI) хмарі.

Tensor Cloud з NVIDIA GPU

Tensor Cloud з NVIDIA GPU

Kubernetes as a Service, акселерований NVIDIA H100 / L40S GPU з тензорними ядрами для запуску робочих навантажень штучного інтелекту та машинного навчання (AI/ML) в колективній хмарі De Novo.

Hosted Tensor Infrastructure

Hosted Tensor Infrastructure

Акселерований для AI/ML Kubernetes з NVIDIA H100 / L40S GPU з тензорними ядрами на базі приватної хмари Hosted Private Infrastructure (HPI).

KaaS

KaaS

Сучасна платформа оркестрації кластерів Kubernetes промислового класу в колективній хмарі. Функціональність та зручність використання KaaS подібна до сервісів класу «managed Kubernetes» від гіперскейлерів.

Hosted Container Infrastructure

Hosted Container Infrastructure

PaaS платформа оркестрації кластерів Kubernetes на базі VMware Tanzu Kubernetes Grid в приватній хмарі. Функціональність та зручність використання KaaS подібна до сервісів класу «managed Kubernetes» від гіперскейлерів.

© 2008—2024 De Novo (Де Ново)