Меню

SAP Certified in Cloud and Infrastructure Operations

Хмарна інфраструктура De Novo відповідає високим стандартам SAP. Завдяки цьому, клієнти, які розміщують свої SAP-системи в хмарі De Novo, тепер можуть отримати повноцінну підтримку від SAP.

De Novo пройшла ретельний аудит обладнання, ПЗ та бізнес-процесів й отримала сертифікат SAP Certified Provider of Cloud and Infrastructure Operations.

SAP висуває жорсткі вимоги до ІТ-інфраструктури, на якій розгорнуто їхні рішення, і надає технічну підтримку лише у випадку, коли інфраструктура відповідає їхнім вимогам.

Створення власної сертифікованої інфраструктури може бути складним і витратним процесом для бізнесу. Це означає, що компанії можуть розглядати можливість розміщення своєї SAP ERP-системи у хмарній інфраструктурі, сертифікованій SAP, яка є вигіднішою та дозволяє спростити і оптимізувати бізнес-процеси.

Для забезпечення можливості користування усіма перевагами роботи з SAP-системою, De Novo побудувала хмару, використовуючи обладнання, яке підтверджено та ліцензоване SAP. Всі бізнес-процеси De Novo організовані на високому рівні. Компанія регулярно проходить ре сертифікацію за ISO/IEC 27001, ISO/IEC 27701 та PCI DSS.

SAP Certified in Cloud and Infrastructure Operations

Сертифікати De Novo

Операційні процеси De Novo відповідають високим стандартам SAP, а інформаційна безпека сертифікована ISO27001. Наша інфраструктура, ЦОД та системи керування хмарами отримали державні сертифікати та атестати відповідності КСЗІ. Все це підтверджено бездоганною роботою власного ЦОД, який працює безперервно з 2010 року.
 

© 2008—2024 De Novo (Де Ново)