Меню

Kubernetes як сервіс

Набір інструментів для створення і зручного керування кластерами Kubernetes (K8s) у хмарі De Novo.

В епоху контейнерної розробки наші фахівці створили декілька інструментів для зручного створення та керування кластерами контейнерної віртуалізації в хмарах De Novo. 

Продукти покликані вирішити ряд завдань: від підвищення ефективності у керуванні контейнерами та полегшенні завдань DevOps-інженерів, до запуску бізнес-критичних додатків.

Технологічно сервіси створені на продуктах VMware Cloud Director і VMware Tanzu Kubernetes Grid та підходять для різноманітних потреб. Сервіси забезпечені сертифікацією CNFC, що мінімізує проблеми сумісності при перенесенні контейнерів у інше середовище.

Kubernetes як сервіс

Версії Kubernetes as a Service

Basic

Розширення операційного порталу VMware Cloud Director, що полегшує управління кластерами Kubernetes. Управління може здійснюватися з командного рядка vcd cli, та через API або безпосередньо з графічного інтерейсу Cloud Director.

На Kubernetes та супутнє ПЗ з відкритим кодом комерційна підтримка не поширюється, однак доступна підтримка спільноти Kubernetes.

Найкраще рішення засобів тестування і розробки. Сервіс безкоштовний, оплачуються лише ресурси IaaS.

Advanced

Повний стек контейнерної віртуалізації та базується на VMware Tanzu Kubernetes Grid.

До складу включена комерційна підтримка всього комерційного та відкритого ПЗ, яке входить до складу технологічного стеку.

Використання є оптимальним для розгортання високонавантажених бізнес-критичних продуктивних ландшафтів, в тому числі і корпоративних інфраструктур.

Отримайте консультацію

{{ getError('name') }}
{{ getError('phone') }}
{{ getError('email') }}
{{ getError('company') }}
© 2008—2024 De Novo (Де Ново)
6Lf8MgcaAAAAABG7vptCwS1Q5qOpAJNhvHkBRc_M
6Lcqv_QcAAAAAEfWcY6b8z_-3upRk2_J5SWPg027