Меню

Платформа Kubernetes за моделлю «як сервіс» в колективній хмарі

Kubernetes as a Service (KaaS) від De Novo — сучасна платформа оркестрації кластерів Kubernetes промислового класу в колективній хмарі.

Основою KaaS є технологічний стек VMware Tanzu Kubernetes Grid (TKG) та Cloud Director Container Services Extension, що дозволяє керувати повним життєвим циклом K8s-кластерів безпосередньо з графічного інтерфейсу операційного порталу хмари Cloud Director або через vCD API (з використанням, наприклад, terraform). KaaS безконфліктно співіснує та інтегрується зі «звичайними» віртуальними датацентрами (IaaS) в Cloud Director.

Функціональність та зручність використання KaaS подібна до сервісів класу «managed Kubernetes» від гіперскейлерів (AWS Elastic Kubernetes Services, Google Kubernetes Engine, MS Azure Kubernetes Services).

Платформа Kubernetes за моделлю «як сервіс» в колективній хмарі

Коли KaaS є гарним рішенням

Плануєте трансформацію

від успадкованої архітектури до Cloud Native і є потреба в надійній платформі, що забезпечить функціонування бізнес-застосунків з обома типами архітектури одночасно

Використовуєте Kubernetes

від Google/AWS/Azure, але вас не влаштовує ціна та/або рівень передбачуваності витрат: непрогнозована вартість інтернет-трафіку, дискових операцій тощо.

Створили інфраструктуру Kubernetes

з open-source компонент, але не задоволені її стабільністю, продуктивністю та трудовитратами на підтримку актуальності, а також відсутністю комерційної технічної підтримки.

Бажаєте знизити непродуктивне навантаження

на DevOps та вимоги до рівня їх кваліфікації в «нецікавих» шарах технологічного стеку: фізичне обладнання, гіпервізор, віртуалізація тощо.

Прагнете мінімізувати невиправдані витрати

пов'язані з помилками планування та/або необхідністю підтримки резерву ресурсів на випадок раптового або періодичного зростання потреб.

Ключові цінності KaaS

Дистрибутив немодифікованого Kubernetes 1.28 (no proprietary, no vendor lock) підготовлено, верифіковано, підписано та підтримуються в актуальному стані компанією VMware. Tanzu Kubernetes Grid сертифіковано на сумісність асоціацією Cloud Native Computing Foundation (CNCF). Процедура оновлення K8s-кластерів повністю автоматизована та виконується без зупинки сервісів (rolling upgrade).

Глибока та «рідна» інтеграція з базовою IaaS-інфраструктурою. Це дозволяє споживати її ресурси (auth, computing, storage, network) максимально ефективними (без зайвих програмних прошарків) та стандартними (CSI, CNI, CPI, GPU-operator) засобами без необхідності знання деталей її побудови.

Комерційна підтримка класу «production grade support» на весь технологічний стек – від «заліза» та гіпервізору до Kubernetes та супутнього відкритого ПЗ від De Novo та VMware. De Novo є членом асоціації Cloud Native Computing Foundation (CNCF) та, на підтвердження наявності високого рівня експертизи у технологіях Kubernetes, має сертифікацію Kubernetes Certified Service Provider.

Пов’язані професійні сервіси

Консалтингові послуги

Дослідження можливості, доцільності та можливих бізнес-ефектів трансформації успадкованих корпоративних ІТ-систем до Cloud Native ландшафту. Розробка дорожньої карти трансформації.

Kubernetes Lab

Надання тестового середовища Kubernetes (у вигляді повнофункціонального екземпляру HCI або KaaS) та супутніх консультаційних та тренінгових послуг для підтвердження розробленої концепції трансформації від успадкованої до Cloud Native архітектури. Відпрацювання в тестовому середовищі окремих кроків дорожньої карти трансформації та навчання спеціалістів Замовника роботі з платформами оркестрації кластерів Kubernetes від De Novo (HCI/KaaS).

Onboarding & Migration

Інструменти та професійні сервіси для перенесення контейнеризованих робочих навантажень в середовище Kubernetes. Міграція мікросервісних ландшафтів між Google GKE / AWS EKS / Azure AKS та De Novo HCI/KaaS та в зворотному напрямку.

Production grade support

Комерційна підтримка всього технологічного стеку (від обладнання/гіпервізора до ландшафту оркестрації кластерів Kubernetes) рівня «підтримка продуктивних бізнес-критичних систем».

Більше про K8S as a Service та AI/ML

Дивіться відео: Kubernetes як сервіс у хмарах De Novo

В епоху контейнерної розробки наші фахівці створили декілька інструментів для зручного створення та керування кластерами контейнерної віртуалізації на базі VMware Tanzu Kubernetes Grid в хмарах De Novo.

Завантажте презентацію: Kubernetes як сервіс у хмарах De Novo

Платформа оркестрації кластерів Kubernetes на базі VMware Tanzu Kubernetes Grid для DevOps та розробників у приватній і колективній хмарі De Novo.

Дивіться відео: Хмара для AI/ML з NVIDIA GPU

Дізнайтесь більше про високопродуктивну платформу тензорних обчислень для AI/ML на базі приватної та колективної хмари De Novo.

Завантажте презентацію: Хмара для AI/ML з NVIDIA GPU

Високопродуктивна платформа тензорних обчислень для AI/ML на базі приватної та колективної хмари.

Завантажте презентацію: ML Cloud - зручне оточення для роботи ML інженера

В презентації наведений детальний опис технологічних складових ML Cloud, їх переваг та зручностей для ML інженера.

Отримайте консультацію

{{ getError('name') }}
{{ getError('phone') }}
{{ getError('email') }}
{{ getError('company') }}

Продукти для DevOps та AI/ML

ML Cloud - хмарна платформа для ML-інженерів

ML Cloud - хмарна платформа для ML-інженерів

Готове, зручне та функціональне робоче середовище ML-інженера, яке розгортається в акселерованій (NVIDIA GPU) для задач AI/ML колективній (Tensor Cloud) або приватній (HTI) хмарі.

Tensor Cloud з NVIDIA GPU

Tensor Cloud з NVIDIA GPU

Kubernetes as a Service, акселерований NVIDIA H100 / L40S GPU з тензорними ядрами для запуску робочих навантажень штучного інтелекту та машинного навчання (AI/ML) в колективній хмарі De Novo.

Hosted Tensor Infrastructure

Hosted Tensor Infrastructure

Акселерований для AI/ML Kubernetes з NVIDIA H100 / L40S GPU з тензорними ядрами на базі приватної хмари Hosted Private Infrastructure (HPI).

KaaS

KaaS

Сучасна платформа оркестрації кластерів Kubernetes промислового класу в колективній хмарі. Функціональність та зручність використання KaaS подібна до сервісів класу «managed Kubernetes» від гіперскейлерів.

Hosted Container Infrastructure

Hosted Container Infrastructure

PaaS платформа оркестрації кластерів Kubernetes на базі VMware Tanzu Kubernetes Grid в приватній хмарі. Функціональність та зручність використання KaaS подібна до сервісів класу «managed Kubernetes» від гіперскейлерів.

© 2008—2024 De Novo (Де Ново)
6Lf8MgcaAAAAABG7vptCwS1Q5qOpAJNhvHkBRc_M
6Lcqv_QcAAAAAEfWcY6b8z_-3upRk2_J5SWPg027