Меню

Cloud Migration | Міграція у хмару De Novo

De Novo пропонує набір інструментів міграції, який дозволяє переміщувати між хмарними та наземними інфраструктурами великі обсяги даних у стислі терміни без зупинки роботи прикладних ландшафтів (жива міграція).

Потреба у міграції даних виникає постійно, але часто це завдання вимагає нетривіальних рішень. Труднощі виникають через великі обсяги даних і потенційні простої інфраструктурних потужностей. Інструменти міграції компанії De Novo покликані розв'язувати перелічені проблеми і перенести усі дані якнайшвидше, з мінімальними втратами часу. 

При теплій міграції первинна репліка даних переноситься на цільовий майданчик без вимкнення прикладного ландшафту. Лише потім він зупиняється на короткий час для реплікації накопичених змін. 

У випадку використання продукту Приватна Хмара як Сервіс HPI можлива жива міграція без втрати часу і без зупинки основного майданчика. 

Cloud Migration | Міграція у хмару De Novo

De Novo Sovereign Cloud powered by VMware - гарантія збереження приватності й захисту даних та відповідності регуляторним вимогам

Інструменти міграції

NCDR

NCDR

Native Cloud Disaster Recovery — повнофункціональний DR-інструмент, що може бути використаний для теплої міграції у хмару.

Veeam Cloud Repository (VCR)

Veeam Cloud Repository (VCR)

Хмарний репозиторій резервних копій Veeam дозволяє розмістити повну резервну копію для подальшого розгортання з неї ІТ-ландшафту у хмарі.

OVF Tool

OVF Tool

Безкоштовне консольне ПЗ призначене для завантаження OVF-шаблонів в хмару.

DataBox

DataBox

Мобільна система зберігання даних для перенесення великих обсягів (до 30 TB), без потреби у високошвидкісних каналах зв'язку.

E-book: Міграція в хмару: що, як та коли починати?

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ІНСТРУМЕНТИ МІГРАЦІЇ

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ІНСТРУМЕНТИ МІГРАЦІЇ

Більше про Cloud Migration

Читайте: Запорука вдалої міграції в хмару

Хмара - це зручний, безпечний і ефективний інструмент для вирішення більшості ІТ-питань бізнесу. Але для того, щоб почати користуватися ним, потрібно перенести всю свою інфраструктуру. З чого починається міграція в хмару і що є запорукою успіху?

Читайте: Міграція у хмару. З чого почати?

Для бізнесу, який вирішив скористатись хмарними технологіями, міграція у хмару - це один з найголовніших процесів. З чого почати і на що звернути увагу перш за все?

Читайте: Основні інструменти міграції в хмару

Перенесення ІТ-інфраструктури в хмару — це складний процес, що часто гальмує розвиток компанії. Дана стаття містить огляд основних шляхів міграції та необхідних інструментів, що допоможуть вам вдало мігрувати.

Читайте: Загрози безпеки у хмарі. Відповіді на часті питання

Чи варто розміщувати власну ІТ-інфраструктуру в національній хмарі? У статті розглянуто основні міфи, питання, що часто виникають, та методи забезпечення безпеки на прикладі ЦОД De Novo.

Отримайте консультацію

{{ getError('name') }}
{{ getError('phone') }}
{{ getError('email') }}
{{ getError('company') }}

Продукти De Novo

Приватна хмара як сервіс

Приватна хмара як сервіс

Фізично ізольована віртуальна інфраструктура, що поєднує переваги хмарних технологій і свого «заліза», і надається за моделлю «як сервіс»

Корпоративна хмара в Україні

Корпоративна хмара в Україні

Хмара нового покоління для складних прикладних ландшафтів і бізнес-критичних додатків з високим навантаженням, з розташуванням в Україні

Корпоративна хмара в Німеччині

Корпоративна хмара в Німеччині

Хмара нового покоління, розташована у Франкфурті, Німеччина. Призначена для складних прикладних ландшафтів і бізнес-критичних додатків з високим навантаженням.

Хмара для державних структур

Хмара для державних структур

Спеціалізована хмара для державних органів і підприємств, яка має сертифікацію КСЗІ і розміщується в захищеному модулі

Сертифікована хмара для додатків SAP HANA

Сертифікована хмара для додатків SAP HANA

Хмара, яка розроблена для розміщення баз даних HANA та додатків SAP, та інших високонавантажених бізнес-критичних інфраструктур

Резервне копіювання

Резервне копіювання

Широкий набір послуг для гнучкого резервного копіювання хмарної інфраструктури

Veeam Cloud Repository

Veeam Cloud Repository

Репозиторій хмарних копій Veeam для розміщення даних у хмарі De Novo користувачами Veeam Backup & Replication або Veeam Agent

Відновлення у випадку катастроф

Відновлення у випадку катастроф

Комплексні рішення для відновлення хмарної і локальної інфраструктур у випадку аварії чи катастрофи

Міграція у хмару

Міграція у хмару

Інструменті теплої міграції пропонують перенесення значних обсягів даних бізнес-критичних додатків у хмару De Novo швидко і без зупинок

Моніторинг стану віртуальних машин

Моніторинг стану віртуальних машин

Послуга моніторингу призначена для інтерактивного спостереження за станом хмарного ландшафту і раннього сповіщення про потенційні проблеми

Системи зберігання даних у хмарі

Системи зберігання даних у хмарі

Компанія надає широкі можливості зберігання даних у хмарі, які можна використовувати незалежно від хмар De Novo

Дата-центр | Колокейшн

Дата-центр | Колокейшн

Послуги найбільшого дата-центру в Україні з рівнем надійності TIER III, який з моменту вводу у експлуатацію в 2010 році, не зупинявся ані на мить

© 2008—2023 De Novo (Де Ново)
6Lf8MgcaAAAAABG7vptCwS1Q5qOpAJNhvHkBRc_M
6Lcqv_QcAAAAAEfWcY6b8z_-3upRk2_J5SWPg027