Меню
На всіх не вистачить? Або чому зростання попиту на AI стає проблемою

13.06.2024

Швидкий прогрес в галузі технологій штучного інтелекту викликав тектонічні зрушення по всьому ІТ-світі. Проте вже зрозуміло, що для забезпечення довгострокового сталого розвитку треба переглянути багато усталених підходів — економічних, технологічних, організаційних, причому на глобальному рівні. Чи готові ми до цього?

Компанія De Novo стала учасником партнерської програми Broadcom Cloud Service Provider у статусі Premier Partner

10.06.2024

Наприкінці травня компанія De Novo – провідний український хмарний провайдер – уклала партнерську угоду з американським ІТ-гігантом Broadcom, ставши учасником програми Broadcom Advantage Partner Program як постачальник хмарних послуг VMware Cloud Service Provider (VCSP) рівня Premier.

Хмарний сервіс De Novo KaaS отримав сертифікат CNCF

07.06.2024

Наприкінці травня 2024 року компанія De Novo першою в Україні отримала сертифікат «Certified Kubernetes – Hosted» від Cloud Native Computing Foundation, авторитетної міжнародної некомерційної асоціації у сфері популяризації технології Kubernetes та мікросервісних архітектур. 

Як PCI DSS 4.0 посилює захист ваших платіжних даних

05.06.2024

Одним із підтверджень високого рівня безпеки хмар та ЦОД компанії De Novo є наявність актуального сертифікату PCI DSS – визнаного стандарту у сфері захисту платіжних даних. Нещодавно вийшла його нова версія, яка відтепер є обов'язковою для використання. У чому особливості PCI DSS 4.0 та чим він відрізняється від попереднього варіанту?

Архітектура NVIDIA Hopper виявилася дуже вдалою для AI/ML — попит на акселератори H100 випереджає пропозицію

03.06.2024

Бум попиту на рішення ШІ, що ми його спостерігаємо нині, став можливим завдяки доступності відповідної апаратної бази. Ключову роль тут відіграли нові GPU акселератори. Особливо продуктивною виявилися рішення з тензорними ядрами (TPU) на базі нової архітектури NVIDIA Hopper, зокрема модель Н100 стала справжнім бестселером.

ML Cloud у деталях. Про що говорили на новому вебінарі De Novo

31.05.2024

29 травня 2024 року компанія De Novo у партнерстві з MK Consulting провела практичний вебінар, присвячений хмарним послугам для задач штучного інтелекту та машинного навчання. Зокрема, детально було розглянуто нову хмарну платформу ML Cloud — зручне та функціональне робоче середовище ML-інженера, розгорнуте в акселерованій хмарі.

Ринок IaaS у світі зростатиме ще мінімум років десять

28.05.2024

Сегмент хмарних послуг Infrastructure as a Service продовжує активно зростати по всьому світі. Вже найближчими роками, як очікується, обсяг глобального ринку здолає позначку у $100 млрд. Тому всі провідні аналітичні компанії дивляться на сегмент IaaS з оптимізмом.

Кібербезпека у хмарі – п'ять актуальних технологій у 2024 році

24.05.2024

Забезпечити надійний захист даних та застосунків у хмарі завжди було непросто й з року у рік ця задача ускладнюється. Адже, з одного боку, все більше навантажень мігрує на хмарні платформи, а з іншого — зловмисники стають дедалі винахідливішими. Проте, технології кібербезпеки також активно розвиваються.

De Novo показала інноваційні хмарні сервіси для AI/ML на DOU Day 2024

22.05.2024

Київ, 18 травня 2024 р. – компанія De Novo, провідний український провайдер хмарних сервісів та ЦОД, взяла участь у найбільшій українській конференції для розробників «DOU Day 2024». 

Попит на AI/ML та ринок ЦОД — нові можливості та несподівані проблеми

20.05.2024

У світі продовжується стрімке зростання попиту на технології штучного інтелекту (AI) та машинного навчання (ML). Втім, схоже, не всі були готові до цього належним чином.

Гіперскейлери теж плачуть або коротка історія про важливість альтернатив

16.05.2024

Хмари та датацентри «великої трійки» вважаються сьогодні еталоном галузі. Але час від часу проблеми трапляються навіть у лідерів. Великий інцидент стався нещодавно на платформі Google Cloud, в результаті зникли дані більш ніж півмільйона користувачів.

Найбільш перспективні AI/ML-технології 2024 року. Частина друга

14.05.2024

У першій частині нашого огляду ми торкнулися таких напрямів, як Explainable AI, штучний інтелект в охороні здоров'я та кібербезпеці, Edge AI, а також те, як технології AI/ML можуть допомогти в автоматизації бізнес-процесів. У цьому матеріалі розглянемо ще п'ять актуальних галузей застосування ШІ.

© 2008—2024 De Novo (Де Ново)