Меню
De Novo звітує про причини та усунення інциденту

Ми розуміємо важливість стабільної роботи критичних ІТ-систем і завжди сприймаємо будь-які інциденти з максимальною відповідальністю. Саме тому De Novo звітує про подібні події та відкрито комунікує з клієнтами.

«Віримо у Вас» — як клієнти підтримали De Novo під час технічного інциденту

Гаряча фаза сьогоднішнього інциденту з електроживленням дата-центру закінчилася протягом трьох годин. Через 7 годин генеральний директор компанії Максим Агєєв прозвітував про те, як відбулася ліквідація інциденту та які висновки було зроблено.

Українські компанії створили альянс із цифрового суверенітету

Українські хмарні провайдери De Novo, GigaCloud й дата-центр “ПАРКОВИЙ” домовилися про взаємодію для стабільного технологічного розвитку України на базі національних майданчиків. Сьогодні представники компаній підписали мемораднум про заснування ГС «Український альянс цифрового суверенітету» (PUBLIC ASSOCIATION «Digital Sovereign Ukrainian Alliance»)

NVIDIA запускає Dynamo — оновлену програмну платформу для LLM-кластерів

06.05.2025

Компанія NVIDIA представила Dynamo — інноваційну програмну платформу нового покоління для прискорення та масштабування інференсу великих мовних моделей (LLM). Новий інструмент, який приходить на зміну Triton Inference Server, пропонує розробникам гнучкі та потужні можливості для створення ефективних ШІ-фабрик, мінімізуючи витрати та підвищуючи ефективність використання обчислювальних ресурсів.

Країни ЄС переходять на власні хмари, побоюючись впливу США

30.04.2025

Упродовж останнього десятиліття Європа взяла курс на створення суверенних хмарних рішень. До певного часу цей процес просувався досить повільно. Усе змінилося з приходом нового президента в США — побоюючись непередбачуваної політики Дональда Трампа, європейські організації різко прискорили міграцію до хмарних операторів з ЄС.

Open-Source ШІ проти пропрієтарних хмарних сервісів: яку модель обрати?

25.04.2025

Розвиток штучного інтелекту та хмарних технологій призвів до появи двох основних підходів у використанні моделей AI/ML: відкритих (Open-Source) та пропрієтарних хмарних платформ, пропонованих у тому числі провідними світовими операторами. Кожен із цих варіантів має свої переваги та обмеження, й сьогодні компанії, дослідники та розробники змушені робити усвідомлений вибір, виходячи з конкретних потреб та завдань.

Нова технологія від DeepMind може стимулювати інтенсивне зростання продуктивності AI-кластерів

21.04.2025

Компанія DeepMind, яка є частиною Google, запропонувала новий підхід до організації AI/ML-обчислень, що потенційно здатний підняти ефективність ШІ без необхідності різкого нарощування обчислювальних ресурсів.

VMware vSphere 8 значно краще Red Hat OpenShift Virtualization: результат незалежного тесту

16.04.2025

Яка платформа віртуалізації корпоративного рівня краща? На це питання відповіли фахівці американської компанії Principled Technologies, які провели низку об'єктивних тестів, порівнявши розробки VMware та Red Hat.

Європа об'єднується для розвитку AI

14.04.2025

На саміті AI Action Summit, який пройшов у Парижі, країни Європи вирішили спільно розвивати технології штучного інтелекту в рамках регіону, щоб успішно протистояти зовнішнім викликам.

Дослідження про українське IT — на що ми звернули увагу

07.04.2025

Відоме українське онлайн-видання AIN.ua підготувало великий звіт, присвячений еволюції української ІТ-галузі у 2014-2024 роках. Є кілька речей, на які ми звернули увагу. Спойлер: De Novo у лідерах й галузь зростає.

ЦОД по-корейськи: приватно-державна співпраця на $35 млрд

04.04.2025

У Південній Кореї активно розвивається співпраця між приватними та державними структурами в галузі AI/ML та ЦОД. Одним із найбільш значущих результатів партнерства має стати створення гігантського дата-центру потужністю до 3 ГВт.

Мінмолодьспорт запустило власний сервіс на основі великих мовних моделей. Як це зроблено?

02.04.2025

Міністерство молоді та спорту України запустило перший у країні сервіс на базі великих мовних моделей (LLM) на платформі Дія.Engine. Для розміщення LLM використали найпотужніше в Україні обладнання. Це справді революційне технічне рішення у сфері держпослуг. Як це працює, що «під капотом», та як штучний інтелект «заговорив» українською — запитали у технічної команди проєкту.

© 2008—2025 De Novo (ТОВ «Де Ново»)