Меню

Резервне копіювання в хмарі | Cloud BaaS

De Novo пропонує широкий набір інструментів, що дозволяють гнучко вирішити завдання резервного копіювання як безпосередньо в хмарі або власній інфраструктурі, так і між хмарою De Novo та власною інфраструктурою або іншою публічною хмарою.

 

BaaS
Всередині Хмари

BaaS
Всередині Хмари

Максимально просте та автоматизоване резервне копіювання прикладного ландшафту в хмарі De Novo. Самостійне управління відновленням через портал BaaS.

Flex Backup
Всередині Хмари

Flex Backup
Всередині Хмари

Максимально гнучке в налаштуванні резервне копіювання прикладного ландшафту в хмарі De Novo.
Самостійне управління завданнями резервного копіювання та відновлення через Flex Backup портал.

BaaS Geo XR
Хмара — Глобальна Хмара

BaaS Geo XR
Хмара — Глобальна Хмара

Автоматизоване резервне копіювання прикладного ландшафту в хмарі De Novo з розміщенням додаткової резервної копії у AWS S3.
Самостійне управління відновленням в локальній хмарі через портал BaaS. Можливість без залучення De Novo відновлення у будь-яку віртуальну інфраструктуру включаючи CGP/AWS/Azure.

Flex Backup Geo XR
Хмара — Глобальна Хмара

Flex Backup Geo XR
Хмара — Глобальна Хмара

Гнучке резервне копіювання прикладного ландшафту в хмарі De Novo з розміщенням додаткової резервної копії у AWS S3.
Самостійне управління завданнями резервного копіювання та відновлення через Flex Backup портал. Можливість без залучення De Novo відновлення у будь-яку віртуальну інфраструктуру включаючи CGP/AWS/Azure.

BaaS Geo
Хмара — Хмара

BaaS Geo
Хмара — Хмара

Резервне копіювання прикладного ландшафту в хмарі De Novo з розміщенням додаткової резервної копії у віддаленій хмарі De Novo.
Самостійне управління відновленням в локальній хмарі через портал BaaS. Можливість відновлення у віддаленій Хмарі De Novo.

Flex Backup XR
Хмара — Земля

Flex Backup XR
Хмара — Земля

Резервне копіювання прикладного ландшафту в хмарі De Novo з розміщенням резервної копії у власній інфраструктурі та/або в іншій публічній хмарі.
Самостійне управління завданнями резервного копіювання та відновлення через Flex Backup портал.

S3/Swift, VCR
Земля — Хмара

S3/Swift, VCR
Земля — Хмара

Резервне копіювання власної інфраструктури в хмару De Novo.
Вимагає застосування на стороні клієнта Veeam Backup&Replication або Veeam Agent (VCR), HP Data Protector, CommVault Simpana, Veritas NetBackup (S3/Swift).

VCR
Земля — Хмара

VCR
Земля — Хмара

Резервне копіювання власної інфраструктури в хмару De Novo з можливістю відновлення прикладного ландшафту як у власну інфраструктуру, так і в хмару De Novo.
Вимагає застосування на стороні клієнта Veeam Backup&Replication або Veeam Agent.

Резервне копіювання всередині хмари De Novo

Послуги резервного копіювання всередині хмари BaaS та Flex Backup забезпечують системний захист прикладних ландшафтів, що функціонують в хмарах De Novo, від логічного руйнування даних, викликаного помилками людини, збоями прикладного ПЗ або некоректними оновленнями. Функцію захисту від апаратних відмов виконує операційна система хмари De Novo.  

Резервні копії зберігаються на спеціально виділеному для цієї мети дисковому масиві, фізично незалежному від основного сховища. Репозитарій надійно ізольований від клієнтського ландшафту, тому руйнування резервних копій внаслідок будь-якої деструктивної активності на рівні клієнтського ландшафту (наприклад, в наслідок вірусного ураження) абсолютно неможливе.

Резервне копіювання <nobr>всередині хмари De Novo</nobr>
 BaaS
Просте автоматизоване резервне копіювання в хмарі De Novo
Flex Backup
Гнучке в налаштуванні резервне копіювання в хмарі De Novo
Мінімальний об'єкт, що захищаєтьсяВіртуальний дата-центрВіртуальна машина незалежно від належності до конкретного віртуального дата-центру
КеруванняПослуга активується / деактивується через службу підтримки для вказаних vDC (одного чи декількох) та варіант розкладу резервного копіюванняІндивідуальне керування завданнями резервного копіювання та відновленням через веб-портал
Розклад та глибина резервного копіювання7d - 7 днів з кроком 1 день
4w - 4 тижні з кроком 1 тиждень
31d - 31 день з кроком 1 день
Гнучке керування розкладом і глибиною резервного копіювання
Гранулярність відновленняВід віртуального дата-центру в цілому до окремого файлу на диску віртуальної машини
ТарифікаціяЗа сумарним об'ємом дисків даних, що захищаютьсяЗа об'ємом репозитарію

Завантажте презентацію «Резервне копіювання та Disaster recovery в хмарі»

{{ getError('name') }}
{{ getError('phone') }}
{{ getError('email') }}

Ми розробили інструменти, для побудови резервної ІТ-інфраструктури та відновлення у випадку катастрофи або аварії. Продукт покликаний зберегти функціонування ІТ-системи у разі її часткової або навіть повної непрацездатності зі збереженням всіх налаштувань, конфігурацій та мережевої топології. 

За допомогою сервісів De Novo DRaaS можна відновити працездатність інфраструктури з мінімальними втратами у стислі терміни від декількох годин до лічених хвилин.

Резервне копіювання хмарної інфраструктури у зовнішній репозитарій

Послуги BaaS Geo, BaaS Geo XR та Flex Backup Geo XR базуються на тій же платформі, що і BaaS/Flex Backup, але забезпечують зберігання двох комплектів резервних копій

  • Локальна копія зберігається в хмарі, де розташований прикладний ландшафт і забезпечує швидке відновлення частини або всього прикладного ландшафту у випадках логічного руйнування даних. Таким чином, локальна копія є повним аналогом стандартної послуги BaaS.
  • Гео-копія розташована за межами хмари, в якій розміщено прикладний ландшафт, на відстані не менш ніж 1500 км. Гео-копія створюється одночасно з локальною та виконує функцію Disaster Recovery, тобто дозволяє відновити прикладний ландшафт у випадку повної недоступності хмари, в який він був розміщений.

Послуга Flex Backup XR аналогічна Flex Backup з тією відмінністю, що резервні копії розміщуються в наданий клієнтом зовнішній, по відношенню до хмари De Novo, репозитарій.

Резервне копіювання хмарної інфраструктури <nobr>у зовнішній репозитарій</nobr>

BaaS Geo

Додаткова до локальної, гео-копія зберігається в одній з хмар De Novo (EU-Cloud, якщо прикладний ландшафт розташований у NG-Cloud, та навпаки), а її відновлення можливо в цю ж хмару. Відновлення виконується шляхом звернення в службу підтримки.
Перевагою цього варіанту є підвищена швидкість відновлення завдяки використанню для передачі даних локальної мережі.
 

Flex Backup XR

Резервні копії можуть розміщуватись у власній інфраструктурі клієнта, а також у будь-якій публічній хмарі, в тому числі закордонній, яку замовник обирає самостійно. Репозитарій має становити собою фізичний або віртуальний сервер з встановленою "з коробки" актуальною версією CentOS та достатнім обсягом локальних або мережевих дисків. Для розробки та реалізації схеми підключення необхідно звернутися в службу підтримки.

Окрім відновлення резервної копії в хмару De Novo також є можливість повного відновлення прикладного ландшафту в будь-яку віртуальну інфраструктуру vSphere, причому ця можливість зберігається навіть у разі повної недоступності Хмари De Novo. Для автономного відновлення з зовнішнього сховища може використовуватися будь-яка редакція Veeam Backup&Replication або Veeam Backup Free Edition (безкоштовна редакція).

BaaS Geo XR та Flex Backup Geo XR

Додаткова до локальної, гео-копія зберігається в об'єктному сховищі AWS S3.
Відновлення гео-копії в цьому варіанті можливо:

  • В будь-яку віртуальну інфраструктуру VMware (рекомендується) або Hyper-V з достатньою кількістю ресурсів та встановленим Veeam Backup & Replication будь-якої редакції (включаючи безкоштовну Community Edition). Відновлення може бути виконано Замовником повністю самостійно, без необхідності залучення служби підтримки. Для забезпечення такої можливості під час підключення до послуги Замовнику надається обліковий запис для самостійного доступу до об'єктного сховища та ключ шифрування резервної копії.
  • В хмару одного з глобальних хмарних провайдерів (GCP/AWS/Azure), з деякими обмеженнями. Відновлення може бути виконано Замовником повністю самостійно, без необхідності залучення служби підтримки.
  • В одну з хмар De Novo (NG-Cloud або EU-Cloud) шляхом звернення в службу підтримки.

Whitebook: DR та Backup як інструменти комплексного захисту бізнесу

Як захиститись за допомогою DR та Backup? — Денис Ємельяненко

Як захиститись за допомогою DR та Backup? — Денис Ємельяненко

Отримайте консультацію

{{ getError('name') }}
{{ getError('phone') }}
{{ getError('email') }}
{{ getError('company') }}
© 2008—2024 De Novo (Де Ново)
6Lf8MgcaAAAAABG7vptCwS1Q5qOpAJNhvHkBRc_M
6Lcqv_QcAAAAAEfWcY6b8z_-3upRk2_J5SWPg027