Меню

Міграція в хмару: що, коли та як починати?

{{ getError('name') }}
{{ getError('phone') }}
{{ getError('email') }}


Хмарна інфраструктура це зручний інструмент, який вирішує питання ІТ складової для багатої кількості підприємств. Проте початок користування хмарами це непростий та тривалий процесс, який потребує значної підготовки та зусиль. 

Що являє собою міграція в хмару, які саме бувають інструменти та які існують основні кроки міграції в хмарну інфраструктуру? Розбираємо в нашому новому матеріалі «Міграція в хмару: що, коли та як починати?».

E-books — книги та брошури

IaaS-сервіси або власне «залізо»

Чому хмари вигідніше за «залізо»? Які вони мають переваги та нюанси використання? Що обрати українським компаніям сьогодні?

Публічна чи Приватна хмара — Що обрати?

Чим відрізняються ці підходи створення ІТ-інфраструктури? Які технологічні і організаційні переваги та особливості має кожна концепція, та що саме обрати українському бізнесу?

True Private Cloud — Як надійне зробити зручним?

Детальна інформація про True Private Cloud, нюанси та переваги концепції, і хто в Україні реалізував такий продукт ще в 2017 році.

Приватна хмара як сервіс для держави

Хмари для держсектора повинні бути екстремально надійними, функціональними, і мати усі встановлені законом сертифікати. Зокрема, КСЗІ та ОТР, враховуючи загрози безпеки і ціну потенційної помилки.

Захист бізнесу з DR та Backup

Системи резервного копіювання даних (Backup) та відновлення у випадку катастроф (DR). Чим відрізняються ці інструменти, який краще підходить та як захистити себе вже сьогодні?

Міграція в хмару: що, як та коли починати?

Що являє собою міграція в хмару, які саме бувають інструменти та які існують основні кроки міграції в хмарну інфраструктуру?

Платформа віртуальних робочих столів

Процес переходу до VDI особливо активізувався під час пандемії COVID-19 в зв'язку з масовим переходом організацій на режим дистанційної роботи.

Керівництво з вибору надійного Дата центра

Хоча усі ЦОД виглядають схоже, вони різняться за рівнем безпеки, гнучкості та відмовостійкості.

© 2008—2024 De Novo (Де Ново)
6Lf8MgcaAAAAABG7vptCwS1Q5qOpAJNhvHkBRc_M
6Lcqv_QcAAAAAEfWcY6b8z_-3upRk2_J5SWPg027