Меню

Еталонний провайдер хмарної інфраструктури VMware

De Novo — український провайдер хмарних сервісів IaaS і ЦОД, технологічність, якість і надійність якого підтверджено та визнано світовими лідерами VMware та SAP і перевірено корпоративним українським бізнесом та державою з 2008 року

Дві складові еталонного хмарного провайдера VMware через які нас обирають, та чому ми вважаємося одними з найкращих — це технологічна довершеність та операційна досконалість

Еталонний провайдер хмарної інфраструктури VMware

Технологічна довершеність

Технологічна довершеність

Хмарна інфраструктура De Novo побудована відповідно до еталонної архітектури VMware. Це підтверджено статусами найвищих рівнів, яких може сягнути хмарний провайдер: VMware Cloud Verified та Principal Partner Connect. 

Технології та архітектуру, за якими побудовано хмарну інфраструктуру De Novo для SAP та HANA, підтверджено та перевірено передовими німецькими фахівцями компанії SAP в розділі сервісів Cloud and Infrastructure Operations. 

Керування хмарною інфраструктурою De Novo відбувається в першому в Україні Cloud Operations Center. Де в одному місці найкращі хмарні спеціалісти спостерігають за десятками різних показників, керують та обслуговують одну з найбільших хмар в Україні.

VMware Cloud Verified

Статус VMware Cloud Verified — це підтвердження того, що хмару De Novo створено у повній відповідності до вимог технологічності, функціональності, надійності та відмовостійкості еталонної системної VMware архітектури. 

Найвищий рівень партнерства Principal у програмі VMware Partner Connect доводить, що фахівці De Novo володіють глибокими знаннями технологій VMware та мають досвід розгортання сотень проектів.

De Novo це перший український провайдер, який має такий високий рівень партнерства, а на момент отримання обох статусів увійшов до Топ-100 хмарних провайдерів VMware.

VMware Cloud Verified

Центр керування хмарами

Центр керування хмарами

Основна політика De Novo — це концепція безперервного вдосконалення. Ми постійно прагнемо бути краще, ґрунтуючись на вивченні клієнтських потреб, адаптуємось і постійно втілюємо нові ідеї в життя. 

Саме тому De Novo створила новітній "Центр керування хмарами", аналогів якому на сьогодні в Україні нема. Це місце, де хмарні спеціалісти спостерігають та керують десятками різних життєво важливих параметрів однієї з найбільших хмар в Україні. 

Наші спеціалісти, в режимі 24/7, надають фанатичну підтримку кожному клієнтові, незалежно від питання чи ситуації, яка в нього виникає. 

Операційна досконалість

Ми створили та використовуємо операційні процеси, які підтверджено та сертифіковано на відповідність до високих стандартів SAP, а безпека менеджменту ресурсів та інформації відповідає міжнародній специфікації ISO27001. 

Згідно державних експертних висновків ЦОД та інфраструктура De Novo відповідають всім офіційним вимогам до технічного захисту інформації, а атестати відповідності підтверджують, що КСЗІ хмар De Novo повністю відповідає всім державним документам та повною мірою забезпечують потрібний захист даних. 

Правильне налаштування всіх операційних та технологічних процесів підтверджено бездоганною роботою власного ЦОД De Novo, який працює безперервно з моменту введення в експлуатацію у 2010 році. 

Операційна досконалість

Сертифікати De Novo

Операційні процеси De Novo відповідають високим стандартам SAP, а інформаційна безпека сертифікована ISO27001. Наша інфраструктура, ЦОД та системи керування хмарами отримали державні сертифікати та атестати відповідності КСЗІ. Все це підтверджено бездоганною роботою власного ЦОД, який працює безперервно з 2010 року.
 

Отримайте консультацію

{{ getError('name') }}
{{ getError('phone') }}
{{ getError('email') }}
{{ getError('company') }}

Документи

Згідно Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» ТОВ «Де Ново» оприлюднює річну фінансову звітність разом з аудиторським висновком за 2019, 2020, 2021 та 2022 роки.

© 2008—2023 De Novo (Де Ново)
6Lf8MgcaAAAAABG7vptCwS1Q5qOpAJNhvHkBRc_M
6Lcqv_QcAAAAAEfWcY6b8z_-3upRk2_J5SWPg027