Меню

De Novo — Еталонний провайдер хмарної інфраструктури VMware

De Novo — український національний провайдер хмарних сервісів IaaS, PaaS та ЦОД, технологічність, якість і надійність якого підтверджено та визнано світовими лідерами VMware та SAP і перевірено корпоративним українським бізнесом та державою з 2008 року. 

Дві складові еталонного хмарного провайдера VMware через які нас обирають, та чому ми вважаємося одними з найкращих — це технологічна довершеність та операційна досконалість

De Novo — Еталонний провайдер хмарної інфраструктури VMware

Технологічна довершеність

Технологічна довершеність

Хмарна інфраструктура De Novo побудована відповідно до еталонної архітектури VMware. Це підтверджено статусами найвищих рівнів, яких може сягнути хмарний провайдер: VMware Cloud Verified та Principal Partner Connect. 

Технології та архітектуру, за якими побудовано хмарну інфраструктуру De Novo для SAP та HANA, підтверджено та перевірено передовими німецькими фахівцями компанії SAP в розділі сервісів Cloud and Infrastructure Operations. 

VMware Cloud Verified

Статус VMware Cloud Verified — це підтвердження того, що хмару De Novo створено у повній відповідності до вимог технологічності, функціональності, надійності та відмовостійкості еталонної системної VMware архітектури. 

Найвищий рівень партнерства Principal у програмі VMware Partner Connect доводить, що фахівці De Novo володіють глибокими знаннями технологій VMware та мають досвід розгортання сотень проектів.

De Novo це перший український провайдер, який має такий високий рівень партнерства, а на момент отримання обох статусів увійшов до Топ-100 хмарних провайдерів VMware.

VMware Cloud Verified

Центр керування хмарами

Центр керування хмарами

Керування хмарною інфраструктурою De Novo відбувається в першому в Україні «Центрі керування хмарами», аналогів якому на сьогодні в Україні нема. Де в одному місці найкращі хмарні спеціалісти спостерігають за десятками різних життєво важливих показників, керують та обслуговують одну з найбільших хмар в Україні.

Спеціалісти De Novo, в режимі 24/7, надають фанатичну підтримку кожному клієнтові, незалежно від питання чи ситуації, яка в нього виникає. 

Операційна досконалість

Ми створили та використовуємо операційні процеси, які підтверджено та сертифіковано на відповідність до високих стандартів SAP, а безпека менеджменту ресурсів та інформації відповідає міжнародній специфікації ISO27001. 

Згідно державних експертних висновків ЦОД та інфраструктура De Novo відповідають всім офіційним вимогам до технічного захисту інформації, а атестати відповідності підтверджують, що КСЗІ хмар De Novo повністю відповідає всім державним документам та повною мірою забезпечують потрібний захист даних. 

Правильне налаштування всіх операційних та технологічних процесів підтверджено бездоганною роботою власного ЦОД De Novo, який працює безперервно з моменту введення в експлуатацію у 2010 році. 

Операційна досконалість

Сертифікати De Novo

Операційні процеси De Novo відповідають високим стандартам SAP, а інформаційна безпека сертифікована ISO27001. Наша інфраструктура, ЦОД та системи керування хмарами отримали державні сертифікати та атестати відповідності КСЗІ. Все це підтверджено бездоганною роботою власного ЦОД, який працює безперервно з 2010 року.
 

Логотип De Novo

На сторінці denovo.ua/logo ви можете завантажити вихідні файли логотипу De Novo та отримати інструкції з його правильного розміщення. 

Документи

Згідно Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» ТОВ «Де Ново» оприлюднює річну фінансову звітність разом з аудиторським висновком за 2019, 2020, 2021 та 2022 роки.

© 2008—2024 De Novo (Де Ново)