Меню

VCR | Репозиторій хмарних копій Veeam

Послуга Veeam Cloud Repository призначена для користувачів Veeam Backup & Replication або Veeam Agent и дозволяє розміщувати резервні копії безпосередньо в хмарі De Novo, забезпечуючи збереження даних навіть у разі повної непрацездатності власного ЦОД.

VCR | Репозиторій хмарних копій Veeam

Послуга VCR дає змогу користувачам Veeam Backup & Replication або Veeam Agent розміщувати свої резервні копії у надійній хмарі провідного українського IaaS провайдера De Novo. VCR має дуже прості налаштування та вбудована у консоль Veeam. 

Збережена в хмарному репозиторії резервна копія прикладного ландшафту може бути швидко розгорнута у хмарі De Novo, що дає змогу використовувати цю послугу як просте та ефективне рішення стійкості до катастроф (Disaster Recovery). При цьому оплата обчислювальних ресурсів хмари здійснюється лише в момент розгортання копії прикладного ландшафту, тобто у разі реальної масштабної аварії.

Архітектура репозиторію VCR

З точки зору Veeam Backup & Replication, послуга VCR є ще одним репозиторієм, в який «складаються» дані. Наприклад, ви створюєте Backup Job на ваш локальний репозиторій, забезпечуючи таким чином захист від невеликих локальних збоїв, та Backup Copy Job на репозиторій VCR, на випадок повної відмови вашого майданчику. 

У випадку аварії ви можете відновитися з резервних копій, що збережені у VCR, на свій майданчик або у хмару De Novo. У випадку з Veeam agent резервне копіювання у VCR доступне для редакцій Workstation, Server.

Архітектура репозиторію VCR

Отримайте консультацію

{{ getError('name') }}
{{ getError('phone') }}
{{ getError('email') }}
{{ getError('company') }}

Захист даних у De Novo

Резервне копіювання хмарної інфраструктури

Резервне копіювання хмарної інфраструктури

Широкий набір послуг для гнучкого резервного копіювання хмарної інфраструктури

Veeam Cloud Repository

Veeam Cloud Repository

Репозиторій хмарних копій Veeam для розміщення даних у хмарі De Novo користувачами Veeam Backup & Replication або Veeam Agent

Системи зберігання даних у хмарі

Системи зберігання даних у хмарі

Компанія надає широкі можливості зберігання даних у хмарі, які можна використовувати незалежно від хмар De Novo

DRaaS — Відновлення у випадку катастроф

DRaaS — Відновлення у випадку катастроф

Комплексні рішення для відновлення хмарної і локальної інфраструктур у випадку аварії чи катастрофи

© 2008—2024 De Novo (Де Ново)
6Lf8MgcaAAAAABG7vptCwS1Q5qOpAJNhvHkBRc_M
6Lcqv_QcAAAAAEfWcY6b8z_-3upRk2_J5SWPg027