Меню

E-books — книги та брошури

Хмари IaaS для бізнесу

➤ IaaS-сервіси або власне «залізо»
Чому хмари вигідніше за «залізо»? Які вони мають переваги та нюанси використання? Що обрати українським компаніям сьогодні?

➤ Міграція в хмару: що, як та коли починати?
Що являє собою міграція в хмару, які саме бувають інструменти та які існують основні кроки міграції в хмарну інфраструктуру?

E-books — книги та брошури

Справжня приватна хмара

➤ Публічна чи Приватна хмара — Що обрати?
Чим відрізняються ці підходи створення ІТ-інфраструктури? Які технологічні і організаційні переваги та особливості має кожна концепція, та що саме обрати українському бізнесу?

➤ True Private Cloud — Як надійне зробити зручним?
Детальна інформація про True Private Cloud, нюанси та переваги концепції, і хто в Україні реалізував такий продукт ще в 2017 році.
 

Хмарні сервіси

➤ Захист бізнесу з DR та Backup
Системи резервного копіювання даних (Backup) та відновлення у випадку катастроф (DR). Чим відрізняються ці інструменти, який краще підходить та як захистити себе вже сьогодні?

➤ Платформа віртуальних робочих столів
Процес переходу до VDI особливо активізувався під час пандемії COVID-19 в зв'язку з масовим переходом організацій на режим дистанційної роботи.

Хмари IaaS для державного сектору

➤ Приватна хмара як сервіс для держави
Хмари для держсектора повинні бути екстремально надійними, функціональними, і мати усі встановлені законом сертифікати. Зокрема, КСЗІ та ОТР, враховуючи загрози безпеки і ціну потенційної помилки.

➤ Хмари для держ. компаній та органів влади в Україні
Хмари активно використовуються корпоративними підприємствами вже багато років, а державні компанії тільки починають це робити. З розвитком хмар та українського законодавства, все більше державних підприємств та органів влади переходять від власного заліза до IaaS.
 

Центр обробки даних

➤ Керівництво з вибору надійного Дата центра
Хоча усі ЦОД виглядають схоже, вони різняться за рівнем безпеки, гнучкості та відмовостійкості.

© 2008—2024 De Novo (Де Ново)