Меню
Головна Блог компанії De Novo De Novo стала першим в Україні Cisco Cloud and Managed Services Advanced Partner
De Novo стала першим в Україні Cisco Cloud and Managed Services Advanced Partner

De Novo стала першим в Україні Cisco Cloud and Managed Services Advanced Partner

2016-09-11

Компанія De Novo, лідер українського ринку хмарних сервісів, першою в країні стає Cisco Cloud and Managed Services Advanced Partner. Новий статус De Novo підтверджує повну відповідність Хмари De Novo кращим світовим практикам у галузі хмарних сервісів для корпоративного сегмента, а також сучасним промисловим стандартам якості та безпеки.

Статус Cloud and Managed Services Advanced Partner було надано світовим лідером в сфері ІТ компанією Cisco після проведення повномасштабного аудиту, підготовка до якого вимагала у фахівців De Novo близько 5 місяців. Отриманий статус свідчить про відповідність архітектури програмно-апаратної платформи Хмари De Novo референтній моделі Cisco, а значить і кращим практикам у галузі інфраструктур корпоративного класу.

Крім того, статус Cisco CMSP підтверджує зрілість і стійкість операційної моделі виробництва і доставки хмарних послуг De Novo, а також виконання вимог Cisco до безпеки і якості на рівні Gold-партнера.

«Компанія Cisco завжди відрізнялася вкрай суворими вимогами до партнерів Gold-рівня, – коментує подію Геннадій Карпов, директор з технологій De Novo. – Отримання статусу Cisco CMSP означає визнання того факту, що виробнича база і бізнес-процеси De Novo відповідають кращим світовим моделям в області виробництва і доставки хмарних сервісів корпоративним замовникам. Ми сподіваємося, що асоціація наших хмарних сервісів з ім’ям компанії Cisco сприятиме підвищенню довіри корпоративного сегмента до хмарної моделі виробництва ІТ-сервісів».

Підписуйтесь на наші соціальні мережі, щоб стежити за головними хмарними трендами і новинами України та всього світу!

© 2008—2024 De Novo (Де Ново)