Меню
Головна Блог Хмарні технології в медицині: HELSI.ME захищає персональні дані користувачів у Хмарі De Novo
Хмарні технології в медицині: HELSI.ME захищає персональні дані користувачів у Хмарі De Novo

Хмарні технології в медицині: HELSI.ME захищає персональні дані користувачів у Хмарі De Novo

2017-04-01

De Novo надає ресурси G-Cloud для медичного сервісу HELSI.ME. Робота з хмарними технологіями De Novo дозволить проекту забезпечити безпеку розміщення даних пацієнтів.

Лідируючий хмарний оператор України De Novo надає ресурси Хмар De Novo і G-Cloud для медичного сервісу HELSI.ME. Робота з хмарними технологіями De Novo дозволить керівництву проекту HELSI.ME забезпечити безпеку розміщення персональних даних пацієнтів.

Сервіс HELSI.ME створений для того, щоб допомогти пацієнтам комфортно вибрати лікаря та медичний заклад. Замість традиційного очікування у чергах, HELSI.ME пропонує записатися на прийом онлайн або за телефоном. На сьогоднішній день сервіс працює в Подільському районі Києва, але в найближчому майбутньому охопить більшу територію. Також сервіс HELSI.ME підтримує ведення електронних медичних карт, за допомогою яких лікарі зможуть оперативно отримувати повну картину про здоров’я пацієнта.

Українським законодавством регламентуються жорсткі вимоги до безпеки обробки і зберігання інформації про здоров’я громадян. Щоб виконати ці вимоги, компанії змушені створювати власну ІТ-інфраструктуру з розмежуванням доступу до чутливих даних і нести колосальні витрати. Завдяки інструментам забезпечення безпеки, що використовуються De Novo, хмарні технології в медицині дозволяють вирішити подібні завдання простіше і ефективніше.

«Хмарні рішення De Novo володіють трьома вирішальними для нас властивостями, – коментує вибір Ярослав Іваненко, керівник проектів HELSI.ME. – По-перше, атестатом Комплексної Системи Захисту Інформації (КСЗІ), виданим Державною службою спеціального зв’язку та захисту інформації України. Цей атестат гарантує відповідність сервісу вимогам інформаційної безпеки. По-друге, з хмарними сервісами De Novo ми можемо проводити обробку персональної інформації громадян у правовому полі України. А по-третє, ми можемо отримати саме стільки обчислювальних ресурсів, скільки потрібно. Це означає, що ми можемо рости без перешкод, і розвиток нашої ІТ-інфраструктури не вимагатиме фантастичних капіталовкладень».

«Ми постійно працюємо над підвищенням якості послуг, що надаються, і розширенням портфеля хмарних сервісів. З новими сервісами De Novo українським компаніям вже не доводиться вибирати між дешевими, але незахищеними і дорогими, але безпечними хмарними рішеннями. Ми надаємо гарантії доступності сервісів, цілісності та конфіденційності оброблюваної інформації, які оптимально відповідають завданню і бюджету замовника», – відзначає Максим Агєєв, генеральний директор De Novo.

 Сьогодні вся ІТ-інфраструктура сервісу HELSI.ME працює у Хмарі De Novo. Подальший розвиток HELSI.ME керівництво проекту планує забезпечувати, нарощуючи споживання хмарних сервісів De Novo.