Меню
Головна Блог IaaS для бізнесу: «ТРІУМФ МЕДІА ГРУП» обслуговує кіноманів із Хмари De Novo
IaaS для бізнесу: «ТРІУМФ МЕДІА ГРУП» обслуговує кіноманів із Хмари De Novo

IaaS для бізнесу: «ТРІУМФ МЕДІА ГРУП» обслуговує кіноманів із Хмари De Novo

2015-03-04

De Novo надає IaaS для «ТРІУМФ МЕДІА ГРУП» бізнесу, що управляє мережею кінотеатрів «Планета Кіно». 

Національний оператор хмарних технологій України De Novo надає IaaS для бізнесу компанії «ТРІУМФ МЕДІА ГРУП», що управляє мережею кінотеатрів «Планета Кіно». «ТРІУМФ МЕДІА ГРУП» розміщує в хмарі ключові для свого бізнесу ІТ-сервіси, тому вибір De Novo був продиктований надійністю хмарного майданчика, перевіреного десятками великих українських підприємств.

Управління відносинами з клієнтами (CRM) і білінгова система є основоположними ІТ-сервісами в бізнес-процесах «ТРІУМФ МЕДІА ГРУП». Інтеграція цих двох систем забезпечує роботу бонусної системи – центрального елементу програми лояльності мережі «Планета Кіно». Доступність ІТ життєво важлива для онлайн-продажу і бронювання квитків «ТРІУМФ МЕДІА ГРУП», яка щодня обробляє близько 50 тис. запитів.

«Система продажу і бронювання квитків – фінальна ланка в процесі покупки квитка, – розповідає Євген Медведський, керівник Департаменту ІТ«ТРІУМФ МЕДІА ГРУП». – Для забезпечення високої доступності цієї системи нам був потрібен надійний партнер, яким стала компанія De Novo. У процесі вибору ми проаналізували багато варіантів, але економічна привабливість сервісів De Novo та відмінна репутація цього провайдера стали вирішальними аргументами на його користь».

Системи, що працюють у Хмарі De Novo, в середньому будуть проводити близько 400 тис. транзакцій на місяць і обслуговувати 700 тис. клієнтів мережі. Завдяки максимальному використанню IaaS сервісу інфраструктура «ТРІУМФ МЕДІА ГРУП» не залежить для онлайн-користувачів від інших вузлів, які розташовані не в хмарах.

«Безвідмовна робота нашої Хмари приваблює підприємства, бізнес-процеси яких залежать від доступності ІТ-сервісів, – коментує співпрацю Максим Агєєв, генеральний директор De Novo.Зі свого боку, ми пропонуємо українському бізнесу перевірену часом і ринком якість сервісу, забезпечуючи реалізацію складних ІТ-задач навіть в умовах гострого дефіциту коштів».

© 2008—2023 De Novo (Де Ново)