Меню
Головна Блог компанії De Novo Кейс міграції SaaS-рішення від Terrasoft в хмару локального партнера De Novo
Кейс міграції SaaS-рішення від Terrasoft в хмару локального партнера De Novo

Кейс міграції SaaS-рішення від Terrasoft в хмару локального партнера De Novo

2019-08-12

Компанія Terrasoft переміщує частину своєї локальної інфраструктури bpm'online в хмару De Novo.

Компанія Terrasoft — один з ключових гравців на світовому ринку корпоративного ПО для управління бізнес-процесами і CRM. Тисячі компаній щодня використовують SaaS-рішення Terrasoft для оптимізації і прискорення процесів продажів, маркетингу та сервісу, а також операційних процесів організації. Продукти Terrasoft включені в Магічні Квадранти Gartner і лідирують в Forrester Wave.

Всесвітньо відома лінійка продуктів bpm`online поширюється по моделі Software as a Service, і Terrasoft був необхідний майданчик для розміщення своєї системи географічно максимально наближено до українського споживача. Потреба в географічній близькості майданчика визначалася запитами локальних замовників та необхідністю в високій швидкодії сервісу для споживачів.

Головним викликом, що стояли перед компанією, був переїзд на нові обчислювальні потужності з мінімальним впливом на існуючих клієнтів, адже щодня послугами Terrasoft користуються тисячі компаній.

Передумовами успішної міграції виступили наступні фактори:

  • IaaS інфраструктура, яка надається De Novo, побудована на базі ПО лідера систем віртуалізації в корпоративному сегменті, так само як і попередня інфраструктура, де розміщувалися обчислювальні потужності Terrasoft. Це дало можливість зробити міграцію без змін існуючої архітектури сервісів лінійки продуктів bpm'online.
  • Використання Terrasoft мікросервісной архітектури, а також практик опису систем за моделлю Infrastructure as a Code дозволило перенести сервіси з мінімальною кількістю «ручних» дій. Розгортання інфраструктури відбувалося в автоматичному режимі і відповідало необхідному стану систем, описаному в конфігураційних файлах. Це дозволило значно прискорити введення в експлуатацію нових сервісів і забезпечити «узгодженість» конфігурацій між усіма системами в хмарі bpm`online.
  • Ще одним важливим фактором, який допоміг здійснити міграцію в стислі терміни, став тісний контакт технічних служб Terrasoft і De Novo на всіх етапах — починаючи з планування і закінчуючи всіма етапами перевірки і введення в промислову експлуатації платформи.

Як зазначив керівник відділу хмарних сервісів Terrasoft Антон Бовшовський:

"Мета проекту досягнута. Ми отримали гнучку, надійну, продуктивну і еластичну ресурсну основу, на базі якої була створена одна з локацій bpm`online. Наші клієнти отримали доступ до своїх продуктів з максимальним рівнем якості надаваних сервісів".

Коментар генерального директора компанії De Novo Агєєва Максима Юрійовича:

"Приклад Terrasoft дуже показовий. Компанії нової генерації є, по суті, народженими в хмарі і застосовують всі вигоди цієї технології і моделі використання, йдучи вперед в порівнянні «любителями старовини і батьківських заповітів», чиї забобони з кожним роком виглядають все смішніше. Ми пишаємося тим, що один зі світових лідерів в сегменті BPM і CRM систем серед безлічі варіантів вибрав хмарний сервіс De Novo як перевірений часом і ринком".

Раніше компанія AXA Страхування перенесла свої сервіси в хмару, максимально захистивши дані своїх клієнтів.

Ми підготували для вас матеріал з порадами та відповідями на поширені питання щодо міграції "З чого почати міграцію в хмару?"

Все більше компаній віддають перевагу моделям використання хмарних технологій в своїх потребах. Спробуйте  високотехнологічну хмару і відчуйте переваги De Novo NG-Cloud вже зараз.

© 2008—2024 De Novo (Де Ново)