Меню
Головна Блог Медичний інформаційний онлайн-сервіс Health24 зберігає дані у G-Cloud від De Novo
Медичний інформаційний онлайн-сервіс Health24 зберігає дані у G-Cloud від De Novo

Медичний інформаційний онлайн-сервіс Health24 зберігає дані у G-Cloud від De Novo

2017-03-02

De Novo, лідируючий оператор хмарних сервісів України, забезпечить безпечне зберігання персональних даних користувачів медичного інформаційного онлайн-сервісу Health24. Використання хмарних ресурсів стало можливим завдяки інструментам забезпечення безпеки, які працюють в G-Cloud і є підтвердженими сертифікатом Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України.

Інтернет-сервіс Health24 є першим у країні провайдером Інтегрованої електронної медичної карти, яка відповідає міжнародним стандартам інтероперабельності Electronic Health Record/ Electronic Medical Record. Також сервіс забезпечує обмін медичною інформацією в режимі реального часу і є персональним електронним помічником у веденні лікарської практики, управлінні медичним закладом і догляді за власним здоров’ям. Для ефективної і безпечної роботи сервісу необхідний особливий підхід до зберігання особистої інформації про пацієнтів.

«В Україні умови технічного захисту персональної медичної інформації зафіксовані на законодавчому рівні і, безумовно, повинні виконуватися Health24. Тому сертифікат відповідності вимогам Комплексної Системи Захисту Інформації (КСЗІ), виданий Державною службою спеціального зв’язку та захисту інформації України, був найважливішим аргументом на користь De Novo, – коментує подію Артем Пироженко, СЕО Health24. – Окрім того, до критеріїв вибору провайдера хмарних сервісів ставилися гарантії рівня доступності та приваблива економіка».

«Як творці національного хмарного ринку, ми добре розуміємо, що безпека в хмарних інфраструктурах  одна з ключових вимог українського споживача. З цієї причини Хмару De Novo побудовано за моделлю Trusted Cloud, – пояснює Максим Агєєв, генеральний директор De Novo. – У 2016 році ми першими в країні сертифікували виділений сегмент цієї Хмари відповідно до національних стандартів КСЗІ. У цьому році в планах компанії – отримання сертифікату на побудову системи безпеки за стандартом ISO 27001».

З розширенням ІТ-інфраструктури керівництво Health24 планує збільшувати обсяги споживання хмарних ресурсів De Novo.