Меню
Головна Блог компанії De Novo Перше еко-таксі в Києві їздить на хмарах
Перше еко-таксі в Києві їздить на хмарах

Перше еко-таксі в Києві їздить на хмарах

2016-07-13

Компанія De Novo, лідер ринку хмарних сервісів України, розпочала співпрацю з «Оксі Таксі» - першою в столиці службою таксі, укомплектованою виключно електромобілями. Хмара De Novo обслуговуватиме бізнес-критичні системи «Оксі Таксі».

«Оксі Таксі» – перший київський оператор послуг таксі, що використовує для перевезень пасажирів виключно електромобілі. Сьогодні парк компанії складається з авто Nissan Leaf. Позиціонування компанії, орієнтоване на якісний сервіс і захист навколишнього середовища, стало причиною вибору Хмари De Novo для розміщення ІТ-ландшафту.

«Сервіс «Оксі Таксі» – наочна ілюстрація того, що практично будь-який міський сервіс може ефективно працювати, не завдаючи шкоди навколишньому середовищу, – розповідає Олена Квачевська, керівник проекту «Оксі Таксі». – У роботі служби ми використовуємо тільки максимально ефективні рішення, що дозволяють давати пасажирам якісну послугу за привабливою ціною. Тому вибір на користь Хмари De Novo був очевидний. Цей провайдер за роки роботи сформував репутацію надійного і дуже професійного партнера, сервіси якого відповідають потребам і ціновим очікуванням українських користувачів».

У Хмарі De Novo «Оксі Таксі» розмістить бізнес-критичні ІТ-сервіси – сервери телефонії, а також сервер прийому та обробки замовлень для диспетчерської.

«Ми вважаємо «Оксі Таксі» нашим однодумцем, – коментує подію Максим Агєєв, генеральний директор De Novo. – Ця компанія, як і De Novo свого часу, змінює старий, усталений ринок за допомогою інновацій».

Почавши свою діяльність у 2008 році, компанія De Novo першою на українському ринку запропонувала корпоративним замовникам хмарні рішення для будівництва ІТ-ландшафтів і створила першу в країні Хмару корпоративного класу. Сьогодні хмарна модель ІТ є стандартом в українському бізнесі.

© 2008—2024 De Novo (Де Ново)