Меню
Головна Блог Світові витрати на Хмарні Сервіси досягнуть 500 млрд доларів в 2023 році
Світові витрати на Хмарні Сервіси досягнуть 500 млрд доларів в 2023 році

Світові витрати на Хмарні Сервіси досягнуть 500 млрд доларів в 2023 році

2019-07-16

Згідно останнього дослідження IDC, світові витрати на послуги та інфраструктуру публічних хмар до 2023 року зростуть більше ніж вдвічі, що переважно обумовлено впровадженням цифрових перетворень.

Останнє дослідження IDC демонструє, що до 2023 року об'єм світових витрат на публічні хмарні сервіси та інфраструктуру збільшиться більше ніж вдвічі, переважно за рахунок впровадження цифрових перетворень. На думку дослідника ринку, середньорічний темп зростання (CAGR) складе 22.3%— з 229 млрд у 2019 році до майже 500 млрд доларів у 2023 році.

Ейлін Сміт, програмний директор IDC, зазначила: "Використання публічних  хмарних сервісів продовжує швидко зростати. Підприємства, особливо в сфері професійних послуг, телекомунікацій та роздрібної торгівлі, продовжують переходити від традиційного прикладного програмного забезпечення до програмного забезпечення як послуги (SaaS) і від традиційної інфраструктури до інфраструктури як послуги (IaaS) — такі рішення розширюють можливості роботи з клієнтами та сприяють впровадженню ініціатив з цифрової трансформації."

SaaS буде утримувати більше половини всіх витрат на публічну хмару протягом прогнозованого періоду, вважають в IDC, додаючи, що в сегменті ринку, який включає додатки та програмне забезпечення системної інфраструктури (SIS), буде переважати придбання додатків.

До 2020 року IaaS буде другою за величиною категорією витрат на публічні хмари. Витрати, що охоплюють сервери та системи зберігання даних, також будуть збільшуватися з темпом сукупного зростання (CAGR) 32% на рік.

Згідно різних джерел український ринок хмарних обчислень виріс за 2018 рік від 20% до 30%. 

На третьому місці будуть розташовуватися PaaS. Витрати на платформу як сервіс будуть зростати також швидкими темпами - на 29.9% (CAGR) щорічно. Це можливо завдяки купівлі програмного забезпечення для керування даними, прикладних платформ, а також проміжного програмного забезпечення для інтеграції та координації. 

Три галузі, а саме професійні послуги, дискретне виробництво та банківська справа, будуть нести відповідальність за більше ніж одну третину всіх витрат на публічні хмарні послуги протягом прогнозованого періоду.

У той час як SaaS буде провідною категорією інвестицій для всіх галузей, IaaS значно збільшить свою частку витрат у галузях, що займаються збором даних та високопродуктивними обчисленнями. Наприклад, витрати на IaaS складуть більше 40 відсотків витрат на публічні хмарні сервіси в галузі професійних послуг у 2023 році, в порівнянні з менше ніж 30 відсотками в більшості інших галузей. Професійні послуги також побачать найбільше зростання витрат на публічні хмари з п'ятирічним середньорічним темпом зростання в 25.6%.

 Локальна або зарубіжна: що обрати української компанії? Поради щодо вибору, переваги і недоліки і багато іншого в нашій статті Вибір між локальною і зарубіжною хмарою.

Експерти найбільшого українського IaaS провайдера De Novo підтверджують тенденцію зростання локального ринку на найближчі роки. Все більше компаній віддають перевагу моделям використання хмарних технологій в своїх потребах. Спробуйте  високотехнологічну хмару і відчуйте переваги De Novo NG-Cloud вже зараз.

© 2008—2023 De Novo (Де Ново)