Меню
Головна Блог УКРСИББАНК підписує контракт з лідером ринку ЦОД
УКРСИББАНК підписує контракт з лідером ринку ЦОД

УКРСИББАНК підписує контракт з лідером ринку ЦОД

2014-08-15

АТ «УКРСИББАНК» BNPP Group укладає п'ятирічний контракт з провідним оператором ЦОД і хмарних рішень De Novo, який лідирує на вітчизняному ринку комерційних центрів обробки даних за результатами дослідження IDC. Найбільший банк країни розміщує обладнання в найбільшому модулі ЦОД De Novo.

Сильна ринкова позиція УКРСИББАНК і жорсткі стандарти BNP Paribas і ЄБРР, що є акціонерами фінансової установи, висувають особливі вимоги до надійності бізнес-процесів і, відповідно, до ІТ-компоненти. Висока залежність сучасних фінансових установ від роботи ІТ-систем вимагає забезпечення високої доступності та відмовостійкості для усіх критичних систем. На рівні інженерної інфраструктури ЦОД відповідальність за ці показники було покладено на найбільший і найнадійніший комерційний центр обробки даних країни – ЦОД De Novo. ЦОД De Novo було спроектовано відповідно до вимог НБУ до серверних приміщень банків, наразі він демонструє найвищий клас роботи: з моменту запуску в 2010 р. час простою дорівнює нулю.

«Вибір надійного ЦОД був стратегічно важливим рішенням для Банку, – пояснює вибір підрядника Ліонель Дюмо, заступник Голови Правління, Головний операційний директор АТ «УКРСИББАНК». – З компанією De Novo ми знайомі не перший рік, а ЦОД De Novo має відмінну репутацію на ринку. На користь De Novo свідчить також досвід і довіра інших великих українських банків, які користуються ресурсами компанії вже кілька років».

У комерційному ЦОД De Novo УКСИББАНК буде займати найбільший модуль, створений спеціально в рамках цього контракту. У цьому модулі можна буде розмістити понад 20 високонавантажених стійок з обладнанням.

«Контракт з УКРСИББАНК в черговий раз стверджує ЦОД De Novo у статусі кращого центру обробки даних для фінансових установ, а також говорить про правильність обраного нами курсу, – відзначає Максим Агєєв, генеральний директор De Novo. – Аутсорсинг – єдиний сегмент на ринку ІТ, що демонструє зростання навіть в умовах передінсультного стану національної економіки».

Підписуйтесь на наші соціальні мережі, щоб стежити за головними хмарними трендами і новинами України та всього світу!