Меню
Головна Блог Всеукраїнська мережа ЛЖВ переїжджає до захищеної хмари
Всеукраїнська мережа ЛЖВ переїжджає до захищеної хмари

Всеукраїнська мережа ЛЖВ переїжджає до захищеної хмари

2017-07-23

Компанія De Novo, лідер ринку хмарних сервісів України, оголосила про початок обслуговування в Хмарі інформаційних систем Всеукраїнської мережі ЛЖВ (людей, що живуть з ВІЛ / СНІД) – найбільшої пацієнтської організації в Україні.

БО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» створена і працює для ВІЛ-позитивних людей, а також пацієнтів з туберкульозом, гепатитами та представників ключових груп ризику. Мережа ЛЖВ є однією з найбільш прогресивних медичних організацій в країні і виступає вагомим «драйвером» медичної реформи з боку громадянського суспільства.

Керівництвом мережі було прийнято рішення про перенесення своїх інформаційних ресурсів у Хмару. Ключовим елементом даних БО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» є медична карта хворого. Відповідно до цього, замовником висуваються найжорсткіші вимоги до гарантування безпеки і рівня надійності даних, що оброблюються та зберігаються.

«Обравши ресурси Хмари De Novo в якості майданчика для розміщення даних нашої медичної системи, ми плануємо вирішити відразу декілька завдань, – коментує подію Дмитро Шерембей, Голова Координаційної ради БО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ». – В першу чергу, це економічна ефективність ІТ інфраструктури та можливість для швидкого масштабування у майбутньому. Окрім того, для нас важливо, що компанія De Novo має сертифікат КСЗІ і гарантує нам надійність та безпеку послуг».

Дані замовника розміщені в G-Cloud –  захищеній Хмарі De Novo, створеній для обробки даних державних установ. На сьогоднішній день G-Cloud De Novo є єдиним в країні хмарним ресурсом, сертифікованим відповідно до вимог КСЗІ (комплексної системи захисту інформації).

«Визнання з боку таких організацій, як БО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ», є для нас дуже важливим, – коментує подію Максим Агєєв, генеральний директор De Novo. – Медичні установи нарівні з банківським сектором  найвимогливіші власники інформації, що підпадають під жорстке регулювання. Той факт, що медики довіряють нашому хмарному сервісу, говорить сам за себе».