Меню

Сімейство сервісів Cloud for Developers

Cloud for Developers (C4D) — це сімейство сервісів, орієнтованих, перш за все, на розробників та DevOps-інженерів, що використовують сучасні архітектурні підходи розробки, розгортання та експлуатації застосунків: мікросервісні архітектури, контейнерні платформи Kubernetes, інструменти Infrastructure as Code (IaC) та оточення CI/CD.

Сервіси Cloud Container Infrastructure, App Catalog та App Launchpad спрощують використання хмари De Novo, а їх графічні інтерфейси інтегровані безпосередньо в операційний портал Cloud Director.

JD-Cloud є платформою що постачається як сервіс (PaaS), яка має свій портал керування і може бути замовлена як окремий продукт.

Сімейство сервісів Cloud for Developers

Cloud Container Infrastructure

Набір інструментів для створення і зручного керування кластерами Kubernetes (K8s) у хмарі De Novo.

Продукти Cloud Container Infrastructure покликані вирішити ряд завдань: від підвищення ефективності у керуванні контейнерами та полегшення завдань DevOps-інженерам до запуску бізнес-критичних додатків.

Сервіси створені на продуктах VMware Cloud Director і VMware Tanzu Kubernetes Grid, і забезпечені сертифікацією CNFC, що мінімізує проблеми сумісності при перенесенні контейнерів у інше середовище.

App Launchpad & App Catalog

App Launchpad — це сервіс для розробників та DevOps-інженерів, що дозволяє швидко і зручно розгортати складні прикладні ландшафти з шаблонів App Catalog як в форматі віртуальних машин, так і контейнерів та керувати ними без необхідності детальних знань про налаштування базової інфраструктури. 

App Catalog є каталогом готових до використання шаблонів застосунків у форматі віртуальних машин та контейнерів. Налічує близько 180 шаблонів.

Платформа як сервіс — JD-Cloud

Хмарний сервіс для DevOps та розробників, який дозволяє швидко розгортати веб-сервери, бази даних, контейнери та використовувати готові платформи, бібліотеки розробки і кластери додатків.

Сервіс забезпечує автоматичне горизонтальне та вертикальне масштабування клієнтських ландшафтів.

JD-Cloud має бібліотеку сервісів, яка дає можливість користуватися популярними додатками: мови розробки, СУБД, веб-сервери, CMS, контейнери, інструменти CI/CD та ще понад 50 бібліотек та сервісів. Також можливо створювати свої пакети за допомогою JSON-подібної мови розмітки.

Отримайте детальну консультацію

{{ getError('name') }}
{{ getError('phone') }}
{{ getError('email') }}
{{ getError('company') }}

Вам корисна ця сторінка?

Ми дбаємо про якість і актуальність наших послуг і продуктів, тому для нас дуже важлива ваша думка.

© 2008—2021 De Novo (Де Ново)
6Lf8MgcaAAAAABG7vptCwS1Q5qOpAJNhvHkBRc_M
6Lcqv_QcAAAAAEfWcY6b8z_-3upRk2_J5SWPg027