Меню

Сімейство сервісів для розробників та DevOps

Cloud for Developers (C4D) — це сімейство сервісів, орієнтованих, перш за все, на розробників та DevOps-інженерів, що використовують сучасні архітектурні підходи розробки, розгортання та експлуатації застосунків: мікросервісні архітектури, контейнерні платформи Kubernetes, інструменти Infrastructure as Code (IaC) та оточення CI/CD.

Сервіси Cloud Container Infrastructure, App Catalog та App Launchpad спрощують використання хмари De Novo, а їх графічні інтерфейси інтегровані безпосередньо в операційний портал Cloud Director.

Сімейство сервісів для розробників та DevOps

Приватна платформа Kubernetes за моделлю «як сервіс»

HCI (Hosted Container Infrastructure) — призначена для DevOps та розробників PaaS платформа оркестрації кластерів Kubernetes на базі VMware Tanzu Kubernetes Grid.

HCI забезпечує функціональність та зручність використання на рівні AWS Elastic Kubernetes Services, Google Kubernetes Engine та MS Azure Kubernetes Services.

HCI розгорнута на ресурсах приватної хмари і має глибоку та рідну інтеграцію з IaaS, що дозволяє ефективно (без зайвих програмних прошарків) споживати її ресурси стандартними (CSI, CNI, K8s Operators) засобами без необхідності знання деталей її побудови.

Платформа включає моніторинг, оновлення та 24/7 підтримку на рівні «‎production grade support».

Kubernetes as a Service

Набір інструментів для створення і зручного керування кластерами Kubernetes (K8s) у хмарі De Novo.

Продукти Cloud Container Infrastructure покликані вирішити ряд завдань: від підвищення ефективності у керуванні контейнерами та полегшення завдань DevOps-інженерам до запуску бізнес-критичних додатків.

Сервіси створені на продуктах VMware Cloud Director і VMware Tanzu Kubernetes Grid, і забезпечені сертифікацією CNFC, що мінімізує проблеми сумісності при перенесенні контейнерів у інше середовище.

App Launchpad & App Catalog

App Launchpad — це сервіс для розробників та DevOps-інженерів, що дозволяє швидко і зручно розгортати складні прикладні ландшафти з шаблонів App Catalog як в форматі віртуальних машин, так і контейнерів та керувати ними без необхідності детальних знань про налаштування базової інфраструктури. 

App Catalog є каталогом готових до використання шаблонів застосунків у форматі віртуальних машин та контейнерів. Налічує близько 180 шаблонів.

Пов’язані професійні сервіси

Консалтингові послуги

Дослідження можливості, доцільності та можливих бізнес-ефектів трансформації успадкованих корпоративних ІТ-систем до Cloud Native ландшафту. Розробка дорожньої карти трансформації.

Kubernetes Lab

Надання тестового середовища Kubernetes (у вигляді повнофункціонального екземпляру HCI або KaaS) та супутніх консультаційних та тренінгових послуг для підтвердження розробленої концепції трансформації від успадкованої до Cloud Native архітектури. Відпрацювання в тестовому середовищі окремих кроків дорожньої карти трансформації та навчання спеціалістів Замовника роботі з платформами оркестрації кластерів Kubernetes від De Novo (HCI/KaaS).

Onboarding & Migration

Інструменти та професійні сервіси для перенесення контейнеризованих робочих навантажень в середовище Kubernetes. Міграція мікросервісних ландшафтів між Google GKE / AWS EKS / Azure AKS та De Novo HCI/KaaS та в зворотному напрямку.

Production grade support

Комерційна підтримка всього технологічного стеку (від обладнання/гіпервізора до ландшафту оркестрації кластерів Kubernetes) рівня «підтримка продуктивних бізнес-критичних систем».

Отримайте консультацію

{{ getError('name') }}
{{ getError('phone') }}
{{ getError('email') }}
{{ getError('company') }}
© 2008—2024 De Novo (Де Ново)
6Lf8MgcaAAAAABG7vptCwS1Q5qOpAJNhvHkBRc_M
6Lcqv_QcAAAAAEfWcY6b8z_-3upRk2_J5SWPg027