Меню
Головна Блог Безпека хмарних сервісів De Novo підтверджена сертифікатом ISO 27001
Безпека хмарних сервісів De Novo підтверджена сертифікатом ISO 27001

Безпека хмарних сервісів De Novo підтверджена сертифікатом ISO 27001

2017-05-27

Компанія De Novo, найбільший в Україні постачальник хмарних сервісів і послуг комерційного ЦОД, впровадила систему управління інформаційною безпекою, яка відповідає міжнародному стандарту ISO 27001. Сертифікат ISO 27001 дозволить De Novo надавати свої хмарні сервіси компаніям, пред'являють підвищені вимоги до інформаційної безпеки.

Міжнародний стандарт ISO 27001 встановлює вимоги до системи управління інформаційною безпекою (СУІБ) у компанії. СУІБ дозволяє системно управляти ризиками і забезпечувати конфіденційність, цілісність і доступність інформаційних ресурсів.

Впровадження СУІБ – складний та тривалий процес, що стосується усіх аспектів діяльності підприємства. De Novo розпочала підготовку до проходження сертифікаційного аудиту в середині 2016 року. Існуючі процеси СУІБ були приведені у повну відповідність вимогам стандарту, що потребувало внесення коригувань практично в усі основні бізнес-процеси компанії. В результаті, навесні поточного року компанія успішно пройшла аудит і отримала сертифікат відповідності стандарту ISO 27001. Аудит проводився силами міжнародної компанії, сертифікат має визнання у всіх країнах світу.

«Безпека хмарних сервісів досягається цілим комплексом постійно діючих організаційних і технічних заходів, – пояснює Геннадій Карпов, директор з технологій De Novo. – Отримання сертифікату відповідності стандарту ISO 27001 є підтвердженням незалежної і авторитетної міжнародної організації, що даний комплекс реалізований в De Novo адекватно і повною мірою. Наявність сертифіката відкриває дорогу в Хмару De Novo організаціям, для яких незалежне підтвердження високого рівня безпеки є необхідним в силу регуляторних вимог або корпоративних політик».

 «Стратегія De Novo, спрямована на створення максимально надійних і безпечних хмарних сервісів, отримала свій логічний розвиток, – додав Максим Агєєвв, генеральний директор De Novo. – Нагадаю, що в середині 2016 року ми отримали сертифікат відповідності хмарного сервісу G-Cloud вимогам КСЗІ. Сьогодні Хмара De Novo є єдиним подібним сервісом в Україні, що володіє сертифікатами і українського, і міжнародного зразків. Ми в змозі обслуговувати і державний сектор, і великі міжнародні компанії з однаково повною відповідністю вимогам до забезпечення інформаційної безпеки».

Підписуйтесь на наші соціальні мережі, щоб стежити за головними хмарними трендами і новинами України та всього світу!

© 2008—2023 De Novo (Де Ново)