Меню
Головна Блог «Укргазбанк» обирає надійність національного оператора хмарних технологій
«Укргазбанк» обирає надійність національного оператора хмарних технологій

«Укргазбанк» обирає надійність національного оператора хмарних технологій

2014-11-25

Один з найбільших банків України АБ «Укргазбанк» розмістив бізнес-критичні ІТ-сервіси в Хмарі De Novo. Національний оператор хмарних технологій і найбільший у країні постачальник професійних ІТ-послуг De Novo забезпечує найвищий рівень надійності ІТ-компоненти фінансової установи, мінімізуючи капітальні витрати банку і вартість володіння рішення.

АБ «Укргазбанк» входить до двадцяти найбільших банків країни завдяки репутації одного з найнадійніших на ринку. За 20 років роботи банк заслужив довіру майже 670 тисяч клієнтів. Сьогодні в Україні працює 236 відділень банку, в яких зайнято близько 4 тисяч співробітників. В умовах кризи перед ІТ-департементом з’явилася задача зниження витрат при одночасному збереженні високого рівня доступності та відмовостійкості ІТ-компоненти, від якої безпосередньо залежить успішна діяльність банку. Враховуючи успішний досвід великих міжнародних установ, «Укргазбанк» прийняв рішення протестувати роботу низки бізнес-критичних ІТ-сервісів у Хмарі De Novo.

«Криза надає відмінний привід переосмислити вимоги до подальшого розвитку ІТ-інфраструктури підприємства,вважає Іван Кулабухов, директор Генерального департаменту розвитку інформаційних технологій «Укргазбанку». – Ми обрали шлях, який цікавив нас вже досить давно, але вимагав рішучих заходів. Наша мета – це забезпечення більш високого рівня надійності, зниження витрат, а також можливість роботи в умовах постійних змін».

Надійність Хмари De Novo давно не викликає сумнівів, адже з червня 2012 року, дати старту комерційної експлуатації Хмари, подача сервісів не припинялася. Крім того, Хмара працює в одному з найбільш надійних ЦОД країни, час простою якого з моменту запуску в 2010 році дорівнює нулю.

«Складні часи є справжнім випробуванням для ефективного ІТ-департаменту, – вважає Максим Агєєв, генеральний директор De Novo.Вони не залишають часу для роздумів, тому на плаву зможе лишитися лише той, хто забезпечить своє підприємство максимально ефективною ІТ-складовою. Саме з цієї причини банки, які потребують максимальної надійності та ефективності, віддають перевагу De Novo».

Нагадаємо, що на початку жовтня обсяг Хмари De Novo було збільшено удвічі. Сьогодні він у 6 разів перевершує початковий розмір і містить приблизно 1000 GHz процесорних ресурсів, 4.5 TB фізичної оперативної пам’яті, 250 TB дискових ресурсів різних типів і 300 TB масового сховища.