Меню
Головна Блог «УНІКА» перевела ІТ-процеси на хмарні технології
«УНІКА» перевела ІТ-процеси на хмарні технології

«УНІКА» перевела ІТ-процеси на хмарні технології

2013-08-22

Компанія «УНІКА» - один з лідерів страхового ринку України - перевела частину своїх ІТ-процесів на хмарні технології. Навігатором Компанії в процесі даного переходу виступив провідний оператор віртуальних приватних Хмар - De Novo.

 

З недавнього часу значна частина ІТ-процесів Страхової компанії «УНІКА» переведені на платформу гібридних хмарних технологій.

Перехід від традиційної моделі обчислень до хмарних технологій дозволив Страхової компанії «УНІКА» отримати безперервно доступний сервіс, уніфікувати ІТ-компоненти, скоротити витрати на ІТ, а також багаторазово підвищити ступінь захищеності даних і вивільнити ресурси для якісного розвитку. Все це в комплексі сприяло підвищенню якості обслуговування клієнтів УНІКА, зокрема, оперативності продажу страхових договорів.

Переклад ІТ-процесів від традиційної моделі зберігання і обробки даних на гібридні хмарні технології почався з впровадження віртуалізації в Компанії «УНІКА» в 2009 році і зайняв більше трьох років. Починаючи цей процес, керівництво УНІКА виходило з необхідності збільшити можливості масштабованості інфраструктури при одночасному підвищенні надійності - адже Компанія територіально представлена у всіх регіонах України, маючи в своєму розпорядженні 26 регіональними дирекціями і більш ніж 250 точками продажів.

Директор Департаменту інформаційних технологій Страхової компанії «УНІКА» Тетяна Закотий:

«У початку 2013 року Центральний офіс УНІКА переїжджав у новий будинок, і ІТ-департамент Компанії зіткнувся з необхідністю забезпечення безперебійної роботи основних ІТ-сервісів в цей період. Як наслідок, потрібно було перенести частину обчислювальної інфраструктури Компанії. Неоціненна підтримка в процесі міграції була забезпечена фахівцями компанії De Novo. Нам було надано тестові середовища для розробки плану міграції, а також вся необхідна документація, так само як і підтримка фахівців VMware і експертів De Novo. В результаті всього за три дні ми отримали робочий ландшафт частини нашої інфраструктури і успішно здійснили процес міграції ».

Генеральний директор De Novo Максим Агєєв:

«В даний час частина ІТ-інфраструктури Компанії« УНІКА »працює в хмарному середовищі De Novo. Надійність і безперервність надання ІТ-сервісів, досягнуті завдяки реалізованій моделі ІТ, дозволяють УНІКА набагато ефективніше конкурувати на вітчизняному страховому ринку. Завдяки хмарних обчислень Компанія може оперативно адаптувати свої інформаційні можливості під мінливий ринковий ландшафт, нарощуючи або зменшуючи пул обчислювальних ресурсів ».

Примітно, що даний проект не мав ніяких капітальних інвестицій. Більш того, він дозволив частково знизити навантаження на системних адміністраторів, раніше зайнятих підтримкою обчислювальних ресурсів і відповідних інженерних систем.

В даний час ІТ-складова Страхової компанії «УНІКА» є зразком сучасної інфраструктури, здатної забезпечувати бізнес-підтримку на незмінно високому рівні. Що, в свою чергу, максимально позитивним чином відбивається на якості послуг, що надаються клієнтам Страхової компанії «УНІКА».

Підписуйтесь на наші соціальні мережі, щоб стежити за головними хмарними трендами і новинами України та всього світу!