Меню
Головна Блог компанії De Novo VMworld 2020 Фінальний Огляд - Найцікавіші Анонси
VMworld 2020 Фінальний Огляд - Найцікавіші Анонси

VMworld 2020 Фінальний Огляд - Найцікавіші Анонси

2020-10-07

На початку жовтня закінчився найбільший ІТ-івент року - VMworld 2020. Конференція вперше пройшла в онлайні і була доступна для всіх бажаючих. Фахівці з передових технологічних компаній представляли свої напрацювання і показували, як буде виглядати індустрія в майбутньому. У цій статті зібрані 9 цікавих анонсів цього заходу, які були зроблені компанією VMware.

Багато в чому VMworld 2020 відрізнявся від попередніх версій щорічної демонстрації рішень VMware. Цього року івент, як і багато інших заходів, був повністю віртуальним. Все, що потрібно було зробити, щоб взяти участь, це сісти за комп'ютер та увійти в систему. Однак, є дещо, що робить цей івент схожим на його минулорічних побратимів. Як і в минулі роки, під час заходу команда VMware показала нам цілий букет з безлічі цікавих нових релізів, оновлень і партнерських відносин. Скоріш за все, про ці анонси буде чутно в кожному дата-центрі найближчим часом..

VMware Cloud Disaster Recovery

У липні VMware оголосила про придбання фірми під назвою Datrium з наміром розширити свої можливості в напрямку послуг з аварійного відновлення (DRaaS). Ідея полягала в тому, щоб використовувати оптимізоване за продуктивністю рішення VMware Site Recovery Manager, і об'єднати його з економічною утилітою Datrium для створення кращого в своєму класі рішення. У VMworld ця ідея стала реальністю з дебютом VMware Cloud Disaster Recovery.

Ось кілька ключових моментів, пов'язаних з VMware Cloud Disaster Recovery:

  • Відновлення на вимогу - час це все, що потрібно для аварійного відновлення. VMware Cloud Disaster Recovery може прискорити повернення організації до нормальної роботи кількома різними способами. По-перше, можна миттєво включити обхід відмови ВМ в разі виникнення проблеми, замість того щоб чекати, поки дані будуть повністю скопійовано та відновлено в місці падіння DR. Подальше скорочення часу відгуку - це опція "Pilot Light", яка дозволяє попередньо протестувати і налаштувати невелику кількість хостів, перш ніж вони коли-небудь знадобляться. Крім того, ВМ залишаються в своєму рідному форматі vSphere протягом всього процесу відновлення, що усуває необхідність в трудомістких перетвореннях.
  • Спрощене управління - при найгіршому сценарії ви не маєте часу на публікацію керівництва за рішенням DR. Адміністраторам потрібен звичайний, простий у використанні набір інструментів, який вони можуть використовувати для забезпечення безпеки і стабільності роботи організації. В VMware Cloud Disaster Recovery є безліч інструментів, які не вимагають впровадження. Адміністратори можуть управляти рішенням vCenter, в якому використовується безліч перевірених концепцій vSphere (пули ресурсів, сховища даних, тощо). Яке подальше спрощення для адміністраторів? VMware Cloud Disaster Recovery автоматизує як звичайні перевірки стану, так і власну готовність до аудиту. Це повинно спростити проблему "А що якщо?", пов'язану як зі здатністю рішення працювати при зверненні, так і з його відповідністю необхідним нормативним вимогам.
  • Зручність для бюджету - Для багатьох ідея переходу до хмари в першу чергу полягає в правильному визначенні витрат на цю інфраструктурну модель. Якщо залишити це рішення без уваги, то, на жаль, хмара може стати своєрідним "витоком" ресурсів. У VMware Cloud Disaster Recovery це не проблема. Ресурси, розміщені в хмарі, використовуються тільки для легітимних сценаріїв відновлення та з метою тестування. Організаціям не доведеться платити за ресурси, що простоюють. Це можна назвати орієнтацією на інтелектуальне використання ресурсів. Резервне сховище, точки відновлення, відкати - всі ці елементи були оптимізовані, щоб дозволити організаціям в повній мірі скористатися "економією хмари", до якої вони прагнули.
  • Готовність до викупу (Ransomware) - це не просто помічник з викупу, це реальна і зростаюча загроза для організацій всіх розмірів і спеціалізацій. VMware Cloud Disaster Recovery може допомогти організаціям швидко і повністю відмовитися від атак зловмисників. Оскільки обхід відмови ВМ може бути включений миттєво, без необхідності повторного заповнення, адміністратори можуть швидко виконувати пошук по своїх резервних копіях, відокремлюючи чисту, вільну від шкідливих програм копію від тієї, яка може бути зіпсована. Потім вони можуть виконати відкат до цієї чистої копії.

De Novo пропонує готові рішення з аварійного відновлення в разі катастрофи в різних конфігураціях, детальніше читайте на сторінці Disaster Recovery as a Service.

Project Monterey

Незважаючи на те, що VMworld 2019 відбувся лише рік тому, є враження, що минула ціла вічність. Project Pacific - це спроба VMware переосмислити VMware Cloud Foundation таким чином, щоб поєднати Kubernetes і vSphere. Цей проект був однією з гарячих тем минулорічної конференції. Можливо, багато що змінилося з того часу, але потрясіння після Project Pacific все ще відчуваються. І ось тепер, VMware анонсувала продовження проекту Pacific - Project Monterey.

Project Pacific відкрив двері для безлічі нових додатків, створених на базі VMware Cloud Foundation з новою конфігурацією. Ці сучасні програми принесли з собою як нові можливості, так і нові завдання для організацій, що використовують їх. Обчислювальні ресурси були натягнуті, були відкриті ризиковані прогалини, а витрати на вирішення цих завдань різко зросли. Project Monterey є прямою відповіддю на всі ці проблеми.

В черговий раз, Project Monterey передбачає переосмислення VMware Cloud Foundation, хоча на цей раз зміни починаються на апаратному рівні. Ця програма спирається на нову технологію під назвою SmartNIC для підвищення продуктивності, посилення безпеки і спрощення управління. На високому рівні SmartNIC об'єднує технологію NIC з процесором загального призначення, якими можна управляти "out-of-band". Крім того, карта SmartNIC дозволяє ядру системи і додатків ставитися до віртуальних пристроїв як до фізичних.

Організації, що зіштовхуються з проблемами продуктивності мережі, можуть використовувати технологію SmartNIC для інтелектуального перенаправлення трафіку ядра, роблячи при цьому наголос на екосистемну безпеку. Ті, хто шукає більше гнучкості і простоти в середовищі зберігання даних, можуть переконатися в цьому завдяки здатності Project Monterey ефективно прискорювати функції стиснення, шифрування і стирання даних. Крім того, зацікавлені у спрощенні за допомогою "bare metal" або "bare metal as a service", також повинні пам'ятати про Project Monterey.

Придбання SaltStack

VMware також оголосила про плани придбання постачальника послуг по автоматизації інфраструктури SaltStack. VMware відома тим, що останнім часом знаходиться в постійному процесі придбання різних компаній. Проте, SaltStack виглядає більше, ніж просто одне з безлічі рішень в пакеті VMware.

У матеріалі в блозі, де докладно описані наміри компанії, Ajay Singh (старший віце-президент і генеральний директор підрозділу VMware з управління хмарами) сказав:

SaltStack допоможе нам завершити нашу історію автоматизації. VMware планує використовувати SaltStack для більш глибокого впровадження автоматизації в організацію, виходячи за рамки інфраструктури і охоплюючи весь стек додатків.

За його словами, це буде включати "програмне забезпечення і пакети всередині віртуальних машин і контейнерів". Він також підкреслює, що цей крок, як тільки він буде завершений, дозволить упорядкувати розгортання і управління робочими навантаженнями на базі "хмарних" і "on-premise" обчислень.

Що ще нового від VMware?

Анонсів було дуже багато, і одного матеріалу для цього буде замало. Однак, ось ще кілька новинок, які, точно заслуговують на особливу згадку:

  • NSX Advanced Threat Protection поєднує в собі функції NSX Distributed IDS / IPS з розширеними можливостями виявлення шкідливого ПО і аналізу на основі AI, які з'явилися в результаті ще однієї недавньої покупки VMware - Lastline. Це рішення, яке буде доступно вже в цьому місяці, обіцяє безпрецедентні можливості реагування на загрози, включаючи можливість застосування віртуальних коригувань за межами периметра до кожного робочого навантаження.
  • VMware vRealize AICloud - це визнання з боку VMware того, що потреби додатків завжди актуальні. Ця "самостійного налаштування" хмарна служба призначена для адаптації до потреб сучасних додатків на швидкостях, близьких до реального часу. У найближчі тижні VMware vRealize AICloud дебютує з сумісністю з vSAN, після чого буде реліз додаткових прикладів того, як це можна використовувати.
  • Захищений робочий простір VDI поєднує в собі VMware Workspace ONE Horizon і VMware Carbon Black Cloud для підвищення безпеки сучасних розподілених робочих груп. В умовах постійно зростаючого попиту на інфраструктуру віртуальних робочих столів, обумовленого COVID, рішення Workspace Security VDI може допомогти забезпечити безпеку віддалених користувачів і спростити управління завдяки підходу, який не вимагає використання агентів. Це рішення вже стало загальнодоступним.
  • У NSX-T 3.1 використовуються функції маршрутизації і багатоадресної розсилки на базі API для підтримки, зокрема, великомасштабних глобальних розгортань і служб аварійного відновлення. NSX-T 3.1 буде широко доступний в найближчі тижні.
  • vRealize Network Insight 6.0 відображає структуру і функції мережі організації, охоплюючи віртуальні, фізичні і мультихмарні середовища. Ця інформація може бути використана для виявлення і обходу падінь продуктивності, перш ніж вони відбудуться. VMware vRealize Network Insight 6.0 буде випущена в найближчі тижні.
  • vRealize Cloud Universal - гібридна служба підписки, що забезпечує плавний перехід між хмарними рішеннями vRealize Cloud без необхідності використання кількох ліцензій. VMware vRealize Cloud Universal доступна вже зараз.

Як уже згадувалося, це лише деякі з оголошень, які були анонсовані на VMworld 2020. Частина з них вже доступна для користувачів VMware, частина буде доступна найближчого часу. Про інші тренди на майбутні роки ми писали в нашій статті: Топ 10 трендів за версією Gartner в 20-ті роки!

Підписуйтесь на наші соціальні мережі і будьте в курсі останніх хмарних новин України та всього світу!

© 2008—2024 De Novo (Де Ново)