Меню

Віртуальні пристрої Cisco за підпискою

З 15 жовтня 2019 року стануть доступні до комерційного замовлення віртуальні пристрої Cisco з помісячною післяплатою згідно з фактичним обсягом споживання. Дана послуга дозволяє, як і будь-який наш хмарний сервіс, в будь-який момент замовляти віртуальні пристрої Cisco, відмовлятися від них, змінювати пакети функціональності або смугу пропускання як в більшу, так і в меншу сторони і при цьому оплачувати тільки фактичний час використання пристрою.

В сервісний каталог включені наступні віртуальні пристрої Cisco:

1. Cisco CSR 1000v (Cloud Services Router) - повнофункціональний маршрутизатор з функціями безпеки. Дата доступності до замовлення - 15 жовтня 2019 року.

2. Cisco ASAv (Advanced Security Appliance) - міжмережевий екран з функціями IDS / IPS. Дата доступності до замовлення - 15 жовтня 2019 року.

3. Cisco NGFWv (Next Generation Firewall) - міжмережевий екран наступного покоління з просунутими функціями безпеки. Планована дата доступності до замовлення - Q1 2020 року.

Для замовлення перерахованих сервісів слід використовувати Конфігуратор версії 10.51 або вище.

Сподіваємося, що віртуальні пристрої Cisco зі знайомою вам функціональністю і інтерфейсами управління істотно полегшать побудову складних мережевих ландшафтів.

© 2008—2024 De Novo (Де Ново)