Меню

Відео про хмарні технології

Еталонний хмарний провайдер

De Novo — український провайдер хмарних сервісів IaaS і ЦОД, технологічність, якість і надійність якого підтверджено та визнано світовими лідерами VMware та SAP і перевірено корпоративним українським бізнесом та державою з 2008 року.

Хто такі хмарні оператори та як з ними порозумітися?

Чому це безпечно, яка є сертифікація, як вибрати хмарного оператора, на що треба звернути увагу, та які послуги вже сьогодні можуть отримати державні компанії України

Next Generation Cloud

Хмарна екосистема De Novo. Cloud Vision. Enterprise Monitoring. NG-Cloud. EU-Cloud — з розміщенням у Франкфурті.

Правильна приватна хмара — Все що треба знати

Що таке Правильна Приватна Хмара? Концепція True Private Cloud: реалізація, переваги і нюанси використання, реальні кейси українських компаній

Як державі прискорити перехід до хмарних сервісів

Основні питання конференції: як розвивати хмарні сервіси в державному секторі, хто має це контролювати та як забезпечити безпеку даних?

Інструменти міграції в хмару

Інструменти, які покликані перенести великі обсяги даних в хмару в найкоротші терміни з мінімальними втратами часу (тепла міграція), або взагалі без втрат (жива міграція)

Моніторинг стану віртуальних машин

Cloud Vision — інструмент оцінки утилізації та оптимізації ресурсів у хмарі, визначення причин аномальної поведінки віртуальних машин, а також раннього оповіщення про потенційні проблеми.

Хмарні послуги для державного сектору в Україні

Хто такий хмарний оператор в Україні, та як з ним працювати виконуючи законодавство?

Хмарні DR Рішення De Novo

Рішення катастрофостійкості De Novo — це простий, ефективний та надійний інструмент захисту безперервності вашого бізнесу, якість якого підтверджено статусом VMware DRaaS Powered.

Як захистити інформацію за допомогою DR та Backup?

Як хмарні рішення катастрофостійкості та резервного копіювання допомагають захищати ІТ-інфраструктуру та ваші дані?

Що таке платформа HDI?

HDI - це платформа створення та керування віртуальними робочими столами. Детальніше про платформу, її особливості та способи використання розповідає Head of R&D De Novo, Денис Ємельяненко.

© 2008—2023 De Novo (Де Ново)