Меню

Що таке VMware Sovereign Cloud Provider

Sovereign Cloud гарантує збереження приватності й захист даних, безпеку промислових ІТ навантажень та відповідність регуляторним вимогам, зокрема у регульованих галузях.

Відповідність концепції Sovereign Cloud підтверджує повну та виключну відповідність нормам національної юрисдикції стосовно конфіденційності, розміщення, доступу та контролю над даними.

Сертифікація VMware Sovereign Cloud проходить одночасно за чотирма напрямами:
 • Безпека та приватність даних (Data Security & Compliance);
 • Доступність та цілісність даних (Data Access & Integrity);
 • Інтероперабельність (Data Independence & Mobility);
 • Суверенітет та резидентність даних (Data Sovereignty & Control)

Що таке VMware Sovereign Cloud Provider

De Novo Sovereign Cloud розміщена в датацентрах в Україні та Німеччині

Статус Sovereign Cloud від VMware розповсюджується на усі публічні та приватні хмари De Novo як у власному ЦОД в Україні, так і на хмару в Німеччині. Тож хмари є сумісними і однаково захищеними для зберігання даних українських компаній, що дозволяє в одному ЦОД тримати промислове навантаження, а в іншому резервні копії, або будувати систему Disaster Recovery між хмарами.

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України №263 від 12 березня 2022 року дозволено розміщувати державні інформаційні ресурси та публічні електронні реєстри на хмарних ресурсах що розташовані за межами України, а також створювати та зберігати за межами України резервні копії державних інформаційних ресурсів та публічних електронних реєстрів з дотриманням установлених вимог щодо цілісності, конфіденційності та доступності.

Згідно з постановою НБУ № 42 від 08.03.22 "Про використання банками хмарних послуг в умовах воєнного стану в Україні" банки України мають право здійснювати оброблення та зберігання персональних даних клієнтів, а також інформації, що містить банківську таємницю ... із використанням хмарних сервісів, що надаються з використанням обладнання, яке розташовано в державах ‒ учасницях Європейського Союзу, Великій Британії, США або Канаді.
Банки України несуть відповідальність за збереження, конфіденційність і цілісність інформації про банківські операції та захист персональних даних клієнтів.

Sovereign Cloud продукти

Приватна хмара як сервіс

Приватна хмара як сервіс

Фізично ізольована віртуальна інфраструктура, що поєднує переваги хмарних технологій і свого «заліза», і надається за моделлю «як сервіс»

Корпоративна хмара в Україні

Корпоративна хмара в Україні

Хмара нового покоління для складних прикладних ландшафтів і бізнес-критичних додатків з високим навантаженням, з розташуванням в Україні

Корпоративна хмара в Німеччині

Корпоративна хмара в Німеччині

Хмара нового покоління, розташована у Франкфурті, Німеччина. Призначена для складних прикладних ландшафтів і бізнес-критичних додатків з високим навантаженням.

Хмара для державних структур

Хмара для державних структур

Спеціалізована хмара для державних органів і підприємств, яка має сертифікацію КСЗІ і розміщується в захищеному модулі

Завантажити дослідження IDC: Implementing Digital Sovereignty in the Journey to Cloud

Безпека та приватність даних

Безпека та приватність даних

Багато законів спрямовані на захист персональних і конфіденційних даних, і захист цих даних від складних кібератак. Ці закони можуть диктувати де і як обробляються та зберігаються дані, куди вони можуть потрапляти й навіть хто має до них доступ.
Адаптуйтеся до мінливого законодавства. Коли приймаються нові або оновлені закони, організації повинні швидко змінювати інфраструктуру та програмне забезпечення.
Sovereign Cloud відповідає національним правилам захисту даних, сучасним законам та нормативним актам.
Завдяки статусу VMware Sovereign Cloud, De Novo допоможе вам гарантувати безпеку інформаційних систем і конфіденційних даних.

Доступність та цілісність даних

Для багатьох організацій правила конфіденційності та суверенітету даних ускладнюють безпечний і відповідний вимогам доступ до конфіденційних даних.

Статус De Novo VMware Sovereign Cloud Provider гарантує захист конфіденційних даних (державних, фінансових, медичних тощо), доступ до цих даних і їхню цілісність відповідно до нормативних вимог.

VMware Sovereign Cloud може допомогти вам:
- Підвищити доступність даних завдяки відмовостійкій інфраструктурі з високим uptime;
- Забезпечити цілісність даних за допомогою незмінного сховища та резервного копіювання.

Доступність та цілісність даних

Інтероперабельність

Інтероперабельність

Висхідна хвиля правил локалізації даних, що обмежують транскордонний рух, продовжує набирати обертів. Ці правила вимагають від компаній зберігати дані в межах своїх національних кордонів і обмежують транскордонні переміщення, що ускладнює ведення бізнесу, а в деяких випадках ставить під загрозу онлайн торгівлю.

De Novo Sovereign Cloud powered by VMware допомагає захистити ваші дані від технологічних і геополітичних змін. Відтепер робочі навантаження можна переміщувати за потреби, між сертифікованими хмарами De Novo в Україні та в ЄС (Німеччині). Гнучка та інтероперабельна платформа допомагає вам легше адаптуватися до мінливих нормативних вимог.

Суверенітет та резидентність даних

В основі Sovereign Cloud лежать дві речі: суверенітет даних та юрисдикційний контроль. На практиці це означає що:
- Дані знаходяться в межах відповідної юрисдикції;
- Дані підпадають під дію законів країни, де вони були зібрані;
- Інші країни не мають доступу до даних.

Sovereign Cloud прояснює неоднозначність контролю над даними, забезпечує дотримання законодавства, обмежуючи доступ лише громадянами України або іншими авторизованими користувачами.

De Novo Sovereign Cloud powered by VMware допомагає вам дотримуватися вимог щодо конфіденційності даних та суверенітету, надаючи контроль над вашими даними.

Суверенітет та резидентність даних

Сертифікати De Novo

Операційні процеси De Novo відповідають високим стандартам SAP, а інформаційна безпека сертифікована ISO27001. Наша інфраструктура, ЦОД та системи керування хмарами отримали державні сертифікати та атестати відповідності КСЗІ. Все це підтверджено бездоганною роботою власного ЦОД, який працює безперервно з 2010 року.
 

Отримайте консультацію

{{ getError('name') }}
{{ getError('phone') }}
{{ getError('email') }}
{{ getError('company') }}
© 2008—2024 De Novo (Де Ново)
6Lf8MgcaAAAAABG7vptCwS1Q5qOpAJNhvHkBRc_M
6Lcqv_QcAAAAAEfWcY6b8z_-3upRk2_J5SWPg027