Що таке статус VMware Cloud Verified і рівень Principal Partner?

Надійним показником хмарного оператора є наявність сертифікатів і рівень статусів. Однією з найбільш престижних сертифікацій є VMware Cloud Verified.

Статус VMware Cloud Verified є підтвердженням того, що хмару створено у повній відповідності до вимог технологічності, функціональності, надійності та відмовостійкості еталонної системної VMware архітектури. Окрім того, оператор такого рівня повинен мати високий рівень взаємодії з провайдером, а також впровадити у хмарі передові інструменти: ESXi, vCenter, NSX, vRealize Log Insight, vRealize Operations, vCloud Usage Meter, та останні версії vCloud Director і vSAN.  

Principal Partner — це найвищий рівень в програмі Partner Connect. Провайдери з таким рівнем розвивають і володіють глибокими знаннями про технології VMware і мають досвід розгортання сотень проектів за багатьма напрямками. 

На момент отримання статусів De Novo увійшла до ТОП 100 з понад 4500 світових хмарних провайдерів VMware та є першим українським провайдером, який має такий рівень партнерства і сертифікації. 

Що таке статус VMware Cloud Verified і рівень Principal Partner?

Cloud Verified хмара це

Інтеграція

забезпечується свобода і гнучкість в питаннях запуску високонавантажених бізнес-додатків.

Функціональна сумісність

всі платформи зі статусом Cloud Verified можуть бути сумісні між собою, оскільки відповідають загальній еталонної архітектури;

Масштабованість

еластична інфраструктура здатна оперативно реагувати на зміни потреби в хмарних ресурсах

Оптимізація витрат

завдяки узгодженості всіх інфраструктурних компонентів і операцій знижується сукупна вартість володіння хмарою

Ефективність

запуск, управління, підключення клієнтських додатків через хмарні інструменти в загальній операційному середовищі

Гнучкість

платформа дозволяє реалізувати індивідуальні вимоги до налаштування і використання інфраструктурних ресурсів; Безпека і відмовостійкість підтверджені провідним світовим розробником.