Керівництво з вибору надійного Дата-Центра

{{ getError('name') }}
{{ getError('phone') }}
{{ getError('email') }}

Багато ЦОД виглядають дуже схожими одне на одного, як технічними характеристика, так і послугами, які вони пропонують. Але на практиці невеликі деталі стають дуже важливими. 

Кращі провайдери ЦОДів забезпечують безпечну та гнучку платформу, на якій ви зможете розгортати IT-інфраструктуру, яка є основою вашого бізнесу.

Обираючи провайдера, слід максимально повно уявляти собі поточні і майбутні потреби і, відповідно, складати список критеріїв для вибору ЦОД.

Усі вайтбуки

Порівняння хмарних платформ AWS, Azure, Google з De Novo

Нюанси, що виникають при використанні великих закордонних хмарних гігантів, та які переваги мають українські IaaS провайдери. 

Публічна чи Приватна хмара - Що обрати?

Чим відрізняються ці підходи створення ІТ-інфраструктури? Які технологічні і організаційні переваги та особливості має кожна концепція, та що саме обрати українському бізнесу?

IaaS-сервіси або власне «залізо»

Чому хмари вигідніше за «залізо»? Які вони мають переваги та нюанси використання? Що обрати українській компанії?

True Private Cloud. Як надійне зробити зручним?

Детальна інформація про True Private Cloud, нюанси та переваги концепції, і хто в Україні реалізував такий продукт ще в 2017 році.

Керівництво з вибору надійного Дата-Центра

Хоча усі ЦОД виглядають схоже, вони різняться за рівнем безпеки, гнучкості та відмовостійкості.

Digital Transformation Atlas 2020

Інформаційний атлас - це візуальний путівник світом цифрових рішень. Як Україна приймає світові виклики та чого потребує, щоб стати передовою цифровою державою?

Хмари для державних підприємств та органів влади в Україні

Які хмари підходять в Україні для державних підприємств та органів влади? Що треба, щоб замовити та використовувати хмару?

6Lf8MgcaAAAAABG7vptCwS1Q5qOpAJNhvHkBRc_M