Меню

Хмари для держ. компаній та органів влади в Україні

{{ getError('name') }}
{{ getError('phone') }}
{{ getError('email') }}

Хмари активно використовуються корпоративними підприємствами вже багато років, а державні компанії тільки починають це робити. З розвитком хмар та українського законодавства, все більше державних підприємств та органів влади переходять від власного заліза до IaaS.

В цьому матеріалі ми наводимо варіанти хмарних рішень, які будуть корисними для державних підприємств та органів влади. Наводимо перелік необхідних документів як для провайдера, так і для замовника. І розповідаємо що требя знати, перш ніж перейти до хмар.

E-book — книги та брошури

IaaS-сервіси або власне «залізо»

Чому хмари вигідніше за «залізо»? Які вони мають переваги та нюанси використання? Що обрати українським компаніям сьогодні?

Публічна чи Приватна хмара — Що обрати?

Чим відрізняються ці підходи створення ІТ-інфраструктури? Які технологічні і організаційні переваги та особливості має кожна концепція, та що саме обрати українському бізнесу?

True Private Cloud — Як надійне зробити зручним?

Детальна інформація про True Private Cloud, нюанси та переваги концепції, і хто в Україні реалізував такий продукт ще в 2017 році.

Приватна хмара як сервіс для держави

Хмари для держсектора повинні бути екстремально надійними, функціональними, і мати усі встановлені законом сертифікати. Зокрема, КСЗІ та ОТР, враховуючи загрози безпеки і ціну потенційної помилки.

Порівняння хмарних платформ AWS, Azure, Google з De Novo

Нюанси, що виникають при використанні великих закордонних хмарних гігантів, та які переваги мають українські IaaS провайдери.

Захист бізнесу з DR та Backup

Системи резервного копіювання даних (Backup) та відновлення у випадку катастроф (DR). Чим відрізняються ці інструменти, який краще підходить та як захистити себе вже сьогодні?

Міграція в хмару: що, як та коли починати?

Що являє собою міграція в хмару, які саме бувають інструменти та які існують основні кроки міграції в хмарну інфраструктуру?

Платформа віртуальних робочих столів

Процес переходу до VDI особливо активізувався під час пандемії COVID-19 в зв'язку з масовим переходом організацій на режим дистанційної роботи.

Керівництво з вибору надійного Дата центра

Хоча усі ЦОД виглядають схоже, вони різняться за рівнем безпеки, гнучкості та відмовостійкості.

© 2008—2023 De Novo (Де Ново)
6Lf8MgcaAAAAABG7vptCwS1Q5qOpAJNhvHkBRc_M
6Lcqv_QcAAAAAEfWcY6b8z_-3upRk2_J5SWPg027