Меню
Головна Блог Комерційний дата центр De Novo для ефективної роботи Райффайзен Аваль
Комерційний дата центр De Novo для ефективної роботи Райффайзен Аваль

Комерційний дата центр De Novo для ефективної роботи Райффайзен Аваль

2012-09-16

Райффайзен Банк Аваль та De Novo - компанія, що надає професійні ІТ-послуги, провідний оператор комерційного центру обробки даних (ЦОД) і хмарного датацентру - розпочинають співпрацю в рамках найбільшого контракту на ринку комерційних ЦОД.

П'ятирічний контракт на оренду ресурсів комерційного ЦОД, підписаний між Райффайзен Банком Аваль і компанією De Novo, є найважливішим етапом в стратегії консолідації ІТ-інфраструктури банку, підвищення ефективності роботи всіх ІТ-систем і якості обслуговування клієнтів.

 «Визнаний лідер фінансового ринку України, Райффайзен Банк Аваль остаточно стверджує, що намітилася раніше в Україні тенденцію по реструктуризації ІТ-активів великих підприємств, - зазначає Максим Агєєв, генеральний директор De Novo, - ІТ-служби замовника все більш концентруються на супроводі ключових бізнес-процесів і  додатків свого бізнесу, передаючи багато що забезпечують функції на супровід довіреною партнерам і підрядникам.  Такий підхід вирішує безліч проблем як фінансового, так і операційного характеру.  Ми пишаємося тим, що вибір Райффайзен Банку Аваль зроблений на користь ЦОД De Novo.  Ми в черговий раз підтвердили статус кращого оператора ЦОД для фінансових інститутів ».

Партнером Райффайзен Банку Аваль компанія De Novo стала за підсумками багатоетапного аудиту інженерної інфраструктури ЦОД, її відповідності корпоративним і індустріальним стандартам.  Аудит проводився як фахівцями ІТ-служби Райффайзен Банку Аваль, так і представниками штаб-квартири Групи Райффайзен з Австрії.

Про масштаб контракту між Райффайзен Банком Аваль і De Novo свідчать наступні факти:

  • Предметом оренди є набір екранованих модулів ЦОД, в яких буде розміщена вся обчислювальна інфраструктура замовника.  ІТ-інфраструктура Райффайзен Банку Аваль за своїм розміром порівнянна з сумою інфраструктур 6-8 банків першої двадцятки України.
  • На базі ЦОД De Novo буде виконана консолідація всіх існуючих майданчиків Райффайзен Банку Аваль в єдиний інфраструктурний комплекс.
  • Обсяг законтрактованої квоти потужності становить понад 300 кВт.
  • Умови контракту забезпечують замовнику можливість гнучкого масштабування ресурсів комерційного ЦОД, що створює комфортні умови для ефективного зростання ІТ-інфраструктури Райффайзен Банку Аваль при мінімальних витратах.
  • У рамках контракту фахівці De Novo повинні створити систему СКС спеціально під потреби банку, а також модифікувати системи моніторингу і контролю доступу.  Фактично, Райффайзен Банк Аваль отримує в своє розпорядження власний ЦОД з максимальним рівнем контролю як за власним обладнанням, так і за ключовими параметрами життєзабезпечення всього об'єкта.

Підписуйтесь на наші соціальні мережі, щоб стежити за головними хмарними трендами і новинами України та всього світу!