Меню
Головна Блог De Novo отримала сертифікат PCI DSS для хмарної інфраструктури
De Novo отримала сертифікат PCI DSS для хмарної інфраструктури

De Novo отримала сертифікат PCI DSS для хмарної інфраструктури

2023-05-29

Хмарна інфраструктура De Novo отримала сертифікат PCI DSS (Payment Card Industry Data Security Standard), який підтверджує високий рівень систем безпеки у сфері обробки платіжних карток. 

Сертифікація PCI DSS є визнаною стандартною практикою для тих хто займається обробкою платіжних карток або надає послуги таким компаніям. Сертифікат вимагає від організацій ретельної оцінки своїх систем та інструментів безпеки. Оцінюється підтримка безпечної мережевої інфраструктури, впровадження міцних систем контролю доступу, регулярний моніторинг і тестування ландшафтів, захист даних користувачів тощо.

Отримання сертифіката PCI DSS демонструє, що організація впровадила необхідні заходи для захисту чутливих даних власників карток та підтримки безпечного середовища для обробки платіжних транзакцій. 

«Ми маємо довгострокову стратегію розвитку тотальної системи інформаційної безпеки для всіх сервісів, що надаються нашою компанією. Відмінність стандарту PCI DSS полягає в максимально жорстких вимогах не тільки до операційних процесів, а й до набору систем контролю та запобігання зовнішнім вторгненням. Впровадження PCI DSS для хмарної інфраструктури De Novo – ще один крок на цьому багаторічному шляху. Безпека даних та захист наших користувачів – одна з ключових переваг De Novo.» - Максим Агєєв, CEO De Novo

Варто зазначити, що ЦОД De Novo пройшов атестацію відповідності стандарту PCI DSS ще у 2021 році, а через рік пройшов ресертефікацію довівши свій високий рівень безпеки та захисту.

De Novo, є еталонним Sovereign Cloud провайдером VMware і прагне створити найвищий рівень безпеки та надійності для своїх клієнтів. Отримання сертифіката PCI DSS підкреслює нашу зосередженість на безпеці даних та відповідність найсуворішим стандартам галузі. Компанія постійно вдосконалюється і розвивається, щоб гарантувати що інфраструктура та дані клієнтів залишаються конфіденційними, резистентними та захищеними у хмарних сервісах та в ЦОД.

© 2008—2023 De Novo (Де Ново)