Меню

CCI - Хмарна Контейнерна Інфраструктура

Набір інструментів для створення і зручного керування кластерами Kubernetes (K8s) у хмарі De Novo.

В епоху контейнерної розробки наші фахівці створили декілька інструментів для зручного створення та керування кластерами контейнерної віртуалізації в хмарах De Novo. 

Продукти покликані вирішити ряд завдань: від підвищення ефективності у керуванні контейнерами та полегшенні завдань DevOps-інженерів, до запуску критичних бізнес-додатків.

Технологічно сервіси створені на продуктах VMware Cloud Director і VMware PKS та підходять для різноманітних потреб. Сервіси забезпечені сертифікацією CNFC, що мінімізує проблеми сумісності при перенесенні контейнерів у інше середовище.

CCI - Хмарна Контейнерна Інфраструктура

Версії Cloud Container Infrastructure

Basic

Функціональне розширення операційного порталу VMware Cloud Director. Дозволяє створювати, модифікувати, керувати і видаляти кластери Kubernetes. Сумісний з кластерами CNCF. Найкраще рішення засобів тестування і розробки.

Advanced

Розширення Cloud Director, до складу якого включено комерційну підтримку Kubernetes і супутнє ПО з відкритим кодом із залученням експертного центру VMware. Найкращий для розгортання репродуктивних ландшафтів.

Актуальний стек продуктів CCI

Отримайте детальну консультацію

{{ getError('name') }}
{{ getError('phone') }}
{{ getError('email') }}
{{ getError('company') }}

Вам корисна ця сторінка?

Ми дбаємо про якість і актуальність наших послуг і продуктів, тому для нас дуже важлива ваша думка.

© 2008—2021 De Novo (Де Ново)
6Lf8MgcaAAAAABG7vptCwS1Q5qOpAJNhvHkBRc_M
6Lcqv_QcAAAAAEfWcY6b8z_-3upRk2_J5SWPg027