Меню

Тетяна Безп'ятчук

Керівник проектів, працює в De Novo понад 5 років.

Працювати в De Novo — це постійно зростати. Рости в своїх знаннях, компетенціях і, відповідно, кар'єрно зростати.

Змінюється світ, змінюється компанія, змінюєшся ти, і ми разом постійно в тренді, попереду.

Працювати в De Novo — це різноманітні проекти, від впровадження ІТ-систем, електронного документообігу, сертифікації, до будівництва ЦОД і ремонту офісу.

6 років роботи в De Novo — це різні завдання, пошук методів, нові рішення, розвиток і досвід.

De Novo — це командна робота професіоналів, фахівців, інтелектуалів, колективу.

Працювати в De Novo — завжди цікаво!

З повагою, Тетяна Безп'ятчук

Тетяна Безп'ятчук

Олександр Юрченко

Олександр Юрченко

Головний інженер ЦОД, працює в De Novo понад 10 років.

Минуло вже понад 10 років відтоді, як я вперше відвідав офіс компанії De Novo. Перше відвідування найбільше і запам'яталося: на той момент у будівлі бізнесу центру ще не було ані ремонту, ані центрального входу, а на фасаді висіла невелика прямокутна вивіска. Вразив контраст між зовнішнім екстер'єром та інтер'єром будівлі та офісом компанії, вразили люди що наповнювали офіс, і сама енергетика яка панувала в компанії. На той час фокус був спрямований на будівництво ЦОД. Після екскурсії по майданчику, на якій кипіла робота по будівництву ЦОД, поміркувавши, я прийняв пропозицію компанії. Власне, з цього моменту і почалося моє життя в De Novo.

З 2010 року мені вдалося попрацювати на різних позиціях: Технік-електрик, Інженер-енергетик, Заступник головного енергетика, Заступник головного інженера і Головний інженер - посада, на якій перебуваю на цей час. На кожній з посад, було багато емоцій від захоплення до розчарувань, але безперечним є те, що завжди мене оточували люди, з якими було цікаво і приємно працювати. Було багато спільної роботи: від реалізації проектів ЦОД-1, ЦОД-5 (з усуненням допущених помилок і численних модернізацій) до перемовин із потенційними клієнтами ЦОД. Особисто я також змінювався, тому що кожна нова задача давала новий досвід і нові навички. Окремий досвід - це робота по змінному графіку з нічними змінами. Можна вигадати багато епітетів про цей досвід, але краще один раз спробувати. Були тренінги, організовані компанією, паралельно з роботою мені вдалося отримати другу освіту за фахом «Бізнес адміністрування».

Можливо у когось виникне питання, чому позицій, на яких мені вдалося попрацювати, п'ять, а не дві або сім. Тут все просто: в той період, коли я прийшов в компанію, енергетика в компанії, і концентрація талановитих людей, залучених у реалізації проєкту ЦОД, була така, що не "заразитися" всім цим було непросто, а на додачу до всього була якась позамежна віра у світле майбутнє, ну і довіра менеджменту компанії, яку я, в якийсь момент, заслужив своєю роботою. Додатково до всього, у мене була хороша теоретична база у вигляді освіти отриманого в кращих ВНЗ України й, хто б що не казав про освіту, що отримується в Україні та її доцільність, скажу так: усе стало в нагоді.

Цікаво що коли я починав працювати в De Novo, друзі запитали мене - що я можу сказати про компанію? Тоді я відповів, що тут працюють справжні професіонали. Минуло багато часу, De Novo проходила стадії розвитку і становлення, змінювалися моделі роботи з ринком, відбувалися зміни як в структурі компанії, так і в складі співробітників, але, я як і раніше, можу сказати, що тут працюють справжні професіонали! Тим хто дочитав до цих рядків, хочеться побажати не обмежувати себе в своїх мріях і любити, або, хоча б, поважати те, чим ви займаєтеся і, я впевнений, що де б ви не знаходилися і чим би не займалися, все у вас буде добре!

З повагою, Олександр Юрченко

Вакансії

Менеджер по роботі з контрактами, Київ

У звязку з розширенням штату запрошуємо в нашу команду менеджера по роботі з контрактами

Заступник головного бухгалтера, Київ

Шукаємо заступника головного бухгалтера. Запрошуємо стати частиною нашої команди!

Системний адміністратор хмари, Київ

У зв'язку з розширенням штату, в команду системних адміністраторів хмари потрібні додаткові польові гравці

Бізнес-аналітик, Київ

У звязку з розширенням штату запрошуємо в нашу команду бізнес-аналітика

Резюме на перспективу

Якщо ви бажаєте стати частиною нашої команди і внести вклад в розвиток, тоді скидайте своє резюме!