Чому De Novo?

Професійний доброзичливий колектив

Професійний доброзичливий колектив

Мало де можна зустріти таку кількість професіоналів та цікавих особистостей, як у нас у Компанії.

Корпоративні заходи

Корпоративні заходи

Робочі будні в нас також не нудні! Тематичні п'ятниці, свята, виїзди на природу та дні народження ми весело проводимо разом.

Спортивні активності

Спортивні активності

Ми пишаємося не лише нашими досягненнями в роботі, але і у спорті. У нас є команда з волейболу, настільного тенісу, шах та дартсу.

Соціальні гарантії

Соціальні гарантії

Ми повністю дотримуємося КЗпП – офіційно оформлюємо на роботу, оплачуємо лікарняні, відпустки тощо.

Офіційне працевлаштування

Офіційне працевлаштування

Повністю офіційне працевлаштування та виплати заробітної платні

Медичне страхування

Медичне страхування

Усі наші співробітники застраховані від найменшого нездужання. Тому всі здорові та щасливі.

Мобільний зв'язок

Мобільний зв'язок

Працюючи у нас, вам не потрібно думати, чи вистачить вам безкоштовних хвилин до кінця місяця – корпоративного ліміту вистачить на все.

Парк біля офісу

Парк біля офісу

А якщо вам потрібно розвіятися, подихати повітрям, послухати пташок та помилуватися метеликами – ласкаво просимо до гарного парку.

Офіс De Novo

Офіс De Novo розташований за адресою: м. Київ, вул. Північно-Сирецька 1–3 (поруч зі студією телеканалу «Прямий»). В трьох хвилинах пішої доступності від офісу будується нова станція метро «Мостицька» Сирецько-Печерської (зеленої) лінії. Поруч є стоянка і Сирецький парк. У бізнес-центрі є кафе зі смачними обідами, свіжою випічкою та кавою.

Наш офіс — це інноваційність, комфортність, затишне оточення. Це середовище, в якому приємно як працювати, так і чаювати з колегами. Таке оточення надихає на нові звершення.
 

Говорять співробітники

Говорять співробітники
Олексій Герасьов

Олексій Герасьов

Керівник центру виробництва сервісів

Період роботи в компанії — понад 8 років

Якщо охарактеризувати свою роботу в компанії, у професійному плані, двома словами — високотехнологічний квест. Робота для тих, хто любить бути постійно в «‎‎русі«», вирішувати нетривіальні завдання, працювати в режимі мозкових штурмів та постійно розвиватися.

Колектив — це окрема розмова. Незалежно від підрозділу та позиції співробітника, колектив складається з професіоналів. І при цьому не важливо, з ким ти взаємодієш, усюди людський підхід.

Атмосфера в компанії затишна, можна сказати навіть у чомусь «‎домашня». І насичене корпоративне життя, від невеликих посиденьок командою, до серйозних заходів усією компанією 😊

Дмитро Смолинець

Дмитро Смолинець

Менеджер по роботі з ключовими клієнтами

Період роботи в компанії — понад 6 років

Компанія De Novo — лідер у своїй галузі. Є чудова можливість працювати з професіоналами у своїй сфері та постійно розвиватися. Гідна компенсація та соцпакет.

Відмінне керівництво компанії та відділу. Супер HR команда!!!

Світлана Горбатенкова

Світлана Горбатенкова

Керівник адміністративного відділу

Період роботи в компанії — понад 12 років

Для мене, як для працівника бек-офісу, головною цінністю в роботі є стабільність та доброзичливі відносини. Операційна діяльність нашої компанії регламентована чіткими правилами, процедурами та документами, що сприяють швидкій адаптації нових співробітників.

De Novo — компанія, де кожен співробітник, будучи професіоналом у своїй справі, щодня відчуває підтримку колег та турботу компанії. Досягнення та успіхи компанії надихають виконувати свою роботу досконало і відчувати причетність до результату.

Ми вміємо працювати та відпочивати разом, бо ми — команда!

Максим Москалюк

Максим Москалюк

Системний адміністратор хмарних сервісів

Період роботи в компанії — понад 4 роки

Ідеальне місце роботи – воно яке? Думаю цим питанням переймаються всі або принаймні хоч раз думали про це. На даний момент моєї кар’єри De Novo являється для мене майже ідеальним місцем. Майже тому, що до ідеалу, як то кажуть, треба прагнути. Офіційне працевлаштування і ЗП також, медичне страхування. Оновлений офіс з зонами відпочинку та міні спортзалом. Своя волейбольна команда, тренування щотижня. Тематичні п’ятниці. Нещодавно була Orange Friday. Мандаринів і апельсинів можна було наїстися до гикавки. Дуже приємний колектив і професійне, адекватне керівництво.

Я працюю в Службі підтримки хмарних сервісів. Іноді є рутина, але не нудно це стопудово. Задачі розвитку та проектна робота дають змогу розвиватися і отримувати додатковий заробіток. Курси, навчання і відрядження також плюс в професійну скарбничку! Буває дійсно не легко, але того і шукав. Любите hardcore – Вам до нас!

Дмитро Синицин

Дмитро Синицин

Системний адміністратор хмарних сервісів

Період роботи в компанії — до 2 років

В чому «рецепт успіху»?
У вдалому поєднанні таких «секретних інгредієнтів»: технології, команда, культура:

  • сучасні провідні технології та лідерство на ринку, і навіть не технічні спеціалісти це розуміють та пишаються 😊;
  • невпинний розвиток для вирішення найскладніших завдань;
  • команда — атмосфера співпраці з професійними та доброзичливими колегами;
  • високий рівень корпоративної культури;
  • керівництво та HR завжди нас «чують»;
  • відчуття захищеності завдяки соціальним гарантіям та соцпакету — дозволяє зосередитися на виконанні робочих задач та розвитку в професійній сфері.

Тетяна Безп'ятчук

Керівник проектів, працює в De Novo понад 5 років.

Працювати в De Novo — це постійно зростати. Рости в своїх знаннях, компетенціях і, відповідно, кар'єрно зростати. Змінюється світ, змінюється компанія, змінюєшся ти, і ми разом постійно в тренді, попереду.

Працювати в De Novo — це різноманітні проекти, від впровадження ІТ-систем, електронного документообігу, сертифікації, до будівництва ЦОД і ремонту офісу. 6 років роботи в De Novo — це різні завдання, пошук методів, нові рішення, розвиток і досвід.

De Novo — це командна робота професіоналів, фахівців, інтелектуалів, колективу...

Тетяна Безп'ятчук

Олександр Юрченко

Олександр Юрченко

Головний інженер ЦОД, працює в De Novo понад 10 років.

Минуло вже понад 10 років відтоді, як я вперше відвідав офіс компанії De Novo. Перше відвідування найбільше і запам'яталося: на той момент у будівлі бізнесу центру ще не було ані ремонту, ані центрального входу, а на фасаді висіла невелика прямокутна вивіска. Вразив контраст між зовнішнім екстер'єром та інтер'єром будівлі та офісом компанії, вразили люди що наповнювали офіс, і сама енергетика яка панувала в компанії. На той час фокус був спрямований на будівництво ЦОД. Після екскурсії по майданчику, на якій кипіла робота по будівництву ЦОД, поміркувавши, я прийняв пропозицію компанії. Власне, з цього моменту і почалося моє життя в De Novo...

Вакансії

Менеджер по роботі з контрактами, Київ

У звязку з розширенням штату запрошуємо в нашу команду менеджера по роботі з контрактами

Заступник головного бухгалтера, Київ

Шукаємо заступника головного бухгалтера. Запрошуємо стати частиною нашої команди!

Системний адміністратор хмари, Київ

У зв'язку з розширенням штату, в команду системних адміністраторів хмари потрібні додаткові польові гравці

Бізнес-аналітик, Київ

У звязку з розширенням штату запрошуємо в нашу команду бізнес-аналітика

Резюме на перспективу

Якщо ви бажаєте стати частиною нашої команди і внести вклад в розвиток, тоді скидайте своє резюме!